(UNStudio) Kurucusu BEN VAN BERKEL 9 Şubat’ta “Beyond Scale”in Konuğu Oluyor!

Beyond Scale: I am connected, Ben van Berkel Beyond Scale: I am connected, Ben van Berkel

UNStuido kurucusu, mimar Ben van Berkel, 9 Şubat, Çarşamba günü IE School of Architecture and Design (IE Mimari ve Tasarım Okulu) tarafından düzenlenen “Beyond Scale” konuşma serisinin konuğu oluyor. “I am connected” (“Bağlıyım”) başlıklı sunumuyla Ben van Berkel, mimari ve kentsel bir perspektifle toplulukların önemini ele alacak.


Beyond Scale: I am connected
(Ölçek Ötesi: Bağlıyım)

Tarih: 09 Şubat 2022
Saat: 17:00 – 18:30 (Türkiye saatiyle)
Mecra: Fiziksel + Çevrimiçi (Zoom)
Katılım: Herkese Açık, Ücretsiz, Kayıt Gerekli
Etkinlik Dili: İngilizce


IE School of Architecture and Design tarafından düzenlenen, mimari ve kent tartışmalarına farklı ölçeklerden konu ve konuşmacıları dahil ederek yeni perspektifler açmayı hedefleyen Beyond Scale (Ölçek Ötesi) yeni oturumunda UNStudio kurucusu Ben van Berkel‘i ağırlıyor.

Covid-19 pandemisi ile kent içerisinde topluluklar oluşturmanın, alışılmış mimari müdahalelere göre, kentsel bir ölçeğe ulaştığından ve bu ölçeğin insan sağlığında etkili oluşundan yola çıkan konuşmasında van Berkel, gezegen üzerinde olumsuz etkisi az olmasına karşın kent ve insan sağlığını olumlu yönden etkileyen topluluklar tasarlamayı ele alacak.

İngilizce gerçekleşecek etkinlik fiziksel ve çevrim içi olarak izlenebilecek. Fiziksel olarak IESAD, Madrid kampüsünde, çevrim içi olaraksa Zoom‘da yayınlanacak konuşmaya katılım için kayıt yaptırmak gerekiyor.

Etkinlik ve kayıt hakkında ayrıntılı bilgi için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.