(GROHE)’den SANAL Showroom!

Banyo ve mutfak çözümleri ve sıhhi tesisat markası GROHE, ürünlerini Türkiye’nin bütün noktalarında kesintisiz tanıtmak amacıyla geliştirdiği “GROHE Sanal Showroom”u tanıttı. İstanbul, Ümraniye’de bulunan merkez ofis tasarımı baz alınarak oluşturulan dijital deneyim, Almanya’da yer alan dijital pazarlama ajansı D’Art ile 6 aylık çalışmanın sonucunda kullanıcıların beğenisine sunuldu.

İş yoğunluğu, zaman darlığı gibi nedenlerle mağaza gezmeye vakti olmayan veya bulunduğu bölge yakınlarında GROHE mağazası bulunmayan müşterilerin, ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilmesi için sanal showroom 7/24 mağaza hizmeti sunuyor. Sanal showroom içerisinde müşteriler, banyo ve duş çözümleri, tamamlayıcı aksesuarlar, mutfak ürünleri ve profesyonel sıhhi tesisat çözümleri gibi çeşitli ürünlere ulaşarak, açıklamalı videolar ile ürünler hakkında interaktif içeriklerle zenginleştirilmiş detaylı bilgiler alabiliyor.

Ürün serilerinin çıkış noktalarından uygulama alanlarına, estetik özelliklerinden teknik detaylarına kadar pek çok noktaya değinen tanıtımlar, dijital showroom’da GROHE’nin uzman ekibi tarafından kullanıcılara aktarılıyor.

Farklı kategorilerde pek çok ürünün detaylarının yer aldığı GROHE Sanal Showroom deneyimi için showroom.grohe.com.tr web adresi ziyaret edilebilir.


GROHE
GROHE banyo ve mutfak çözümleri üreticisi olup 2400’ü Almanya’da olmak üzere 6000 kişiyle faaliyet göstermektedir. GROHE 2014 yılından bu yana LIXIL Group Corporation bünyesinde yer almaktadır. Uluslararası bir marka olarak GROHE, marka değerleri olan teknoloji, kalite, tasarım ve sürdürülebilirlikle “Saf su keyfi” yaşatmak için çalışır.

Kuruluşundan bugüne hep yeni ürün kategorileri geliştiren GROHE, son ürünleri arasında GROHE Blue ve Red su sistemleri, günümüzde yaygınlık kazanan akıllı evlere yönelik yenilikçi bir parça olan GROHE Sense su güvenliği sistemi dikkat çekmektedir. Yenilikçilik, tasarım ve geliştirme, Almanya’daki üretim tesislerinde entegre bir sürece dönüşür. Bunun sonucunda tüm GROHE ürünlerinde bir kalite damgası olarak “Made in Germany” ibaresi yer alır. GROHE sadece son on yıl içinde 300’ü aşkın tasarım ve yenilikçilik ödülü kazanmanın yanı sıra “Almanya’nın en sürdürülebilir büyük markaları” arasında gösterilerek başarısını kanıtlamıştır. Almanya hükümeti tarafından verilen CSR ödülünü sektöründe kazanan tek kuruluş olan GROHE, Fortune® dergisinin “Dünyayı Değiştiren 50 Şirket” listesinde de yer almıştır.

LIXIL
LIXIL gündelik hayatın gerçek sorunlarını çözerek herkes için her yerde ev hayatını güzelleştiren öncü tesisat ve konut malzemeleri üretmektedir. Japonya’nın lider teknolojisi ve yenilikçiliğinin gücünü ardına alan grup, evleri dönüştüren kaliteli ürünler geliştirir. Fakat LIXIL’in farkı, bunları yaparken anlamlı tasarım, girişimci ruh, herkesin erişebilmesine kararlılık ve sorumlu ticari faaliyetler gibi hedefler doğrultusunda çalışır. Bu yaklaşım kendisini INAX, GROHE, American Standard ve TOSTEM gibi sektör lideri markalarda gösterir. | www.lixil.com