“İztasyon” Projesinin Lansmanı (Bien) Sponsorluğunda Gerçekleşti!

Türkiye ve dünyada yapı sektöründe hizmet veren Bien, İzmir Serbest Mimarlar Derneği’nin (İzmirSMD) İzmir Renaissance Otel’de gerçekleştirdiği yeni yılın ilk etkinliğine sponsor oldu. Etkinlikte İzmir Konak Belediyesi, Mimarlar Odası ve İzmir Serbest Mimarlar Derneği’nin ortak girişimiyle hayata geçirilen “İztasyon” projesinin lansmanı yapıldı. 

Düzenlenen akşam yemeğine; Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Başkan Yardımcısı Ali Ulvi Dülger, Kentsel Tasarım Müdürü Selin Zağpus Yiğitoğlu, İzmir Mimarlar Odası Başkanı İlker Kahraman, İstanbul SMD Başkanı Durmuş Dilekci, TürkSMD Başkanı Ali Osman Öztürk, Yönetim Kurulu Üyesi Güneş Gökçek, İzmirSMD Başkanı Tamer Aksüt, dernek üyeleri ve mimarlar katılım sağladı.

“İztasyon” projesi ve etkinlik hakkında detaylı bilgi için:

https://bi-ozet.com/2022/01/19/iztasyon-mimarlik-ve-kent-etkinlikleri-merkezi-projesinin-lansmani-yapildi/


Bien
Türkiye ve dünyada yapı sektöründe hizmet veren Bien, sergilediği çevreci yaklaşımı ve doğaya saygılı tavrıyla öne çıkan bir markadır. Üretimini Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yapan Bien, yurt içinde 130’u aşkın yetkili satıcısı, 3.500’ü aşkın satış noktasıyla pazardaki yerini almaktadır. Üretiminin yüzde 35’ini yurt dışındaki 70’e yakın ülkeye ihraç eden Bien ödüllü tasarımları ve 100’ü aşkın ürün koleksiyonuyla yılda 50 milyon m²’nin üzerinde üretim kapasitesine sahiptir. 2020 yılında yapılan yeni yatırımlarla 1 milyon adet/yıl seramik sağlık gereçleri üretim kapasitesi, armatür üretim tesisi ve tamamlayıcı ürünler üretim tesislerini faaliyete geçiren Bien’in ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuar, banyo mobilyası ve banyo aksesuarları yer almaktadır.  6 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirirken, tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile, Türk standartlarına uygun olarak üretmektedir. Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2008 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını alan Bien, aynı zamanda Gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında ’Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’’ (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya da hak kazanmıştır