(Creavit)’in Yeni Spiralli Mutfak Armatürü KONFOR ve İŞLEVSELLİĞİ Bir Araya Getiriyor!

Creavit Spiralli Armatür

Creavit’in yeni spiralli mutfak armatürü tasarımları estetik ve işlevselliği bir araya getiriyor. İşlevselliği yüksek uzun ömürlü tasarımlarıyla, Creavit, mutfaklarda suyun doğallığını koruyor.

Creavit’in spiralli armatürü MF8858, hareketli gövdesi, uzayabilen spiralli hortumu ve suyun akışını kontrol eden fonksiyonel başlığıyla mutfakta konforu en üst seviyeye taşımayı amaçlıyor.

Creavit Spiralli Armatür
Creavit Spiralli Armatür

Kusursuz Estetik ve Sınırsız Özgürlük

Fonksiyonel özelliklerle üretilen, gerek kişisel gerek endüstriyel mutfak tasarımlarına uyum sağlaması amacıyla özel olarak tasarlanan Creavit Spiralli Armatür, yarım daire oluşturan oval yapısı ile estetiği, suyun tadını, kokusunu ve rengini bozmayan yüksek kalitedeki pirinç malzemesi ile de suyun tüm doğallığını koruyor. Kademeli su akışı sağlayan spiralli hortumunun getirdiği esneklik ile kısıtlama olmaksızın bir mutfağın tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü

Çizilmelere karşı dayanıklı ve kolayca temizlenen yüzeyiyle Creavit Apiralli Armatür, her daim ilk günkü görünümünü koruyor. Creavit, armatürlerin temizliğinde Creavit Armatür Temizleme Solüsyonu’nu öneriyor.

Creavit ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgi için bağlantıya tıklayarak Creavit’in web sitesini ziyaret edebilirsiniz.