(İstanbulSMD)’nin Düzenlediği “Antre Mimarların Buluşma Noktası” Webinar Serisi Başlıyor!

İstanbulSMD’nin düzenlediği webinar serisi Antre, mimar Görkem Volkan’ın ev sahipliğinde başlıyor. 13 Ocak Perşembe günü saat 20:30’da Zoom webinar ortamında canlı yayınlanacak Antre’nin ilk konuğu, uluslararası başarılarıyla dikkat çeken Melike Altınışık olacak.


“Antre Mimarların Buluşma Noktası” Webinar Serisi

Moderatör: Görkem Volkan
Konuk: Melike Altınışık
Tarih: 13 Ocak 2022 Perşembe
Saat: 20:30
Katılım: Ücretsiz, Kayıt Gerekli
Yer: Zoom


Seranit sponsorluğunda gerçekleşecek webinar serisi kapsamında Görkem Volkan, iki haftada bir Türkiye mimarlığının önde gelen isimleriyle onların mimarlık dışındaki dünyalarını konuşacak. Serinin ilk bölümünde Volkan, Melike Altınışık’ın mimarlık yapma biçimini de etkileyen mimarlık dışındaki gündemini ve dünyaya bakışını, Antre’de kayıt altına alacak.

Bir binanın ya da konutun içinde bizi ilk karşılayan, ilk girilen bölümü olan ‘antre’, bizi o mekanın diğer bölümlerine bağlar. Her mesleğin de olağan akışında ilerlerken başlangıçta giriş noktası bulunur; bu noktadan sonra attığımız adımlar ve aldığımız kararlar kariyerimizi şekillendirir.

Antre’nin ilk bölümüne Zoom webinar üzerinden canlı katılabilir, sonrasında etkinliği İstanbulSMD ve Seranit Youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz. Etkinlik hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.