(Kastamonu Entegre) “Vision 2022” Panel Koleksiyonunu Tanıttı!

Zengin desen yelpazesi ve malzeme kombinasyonları ile Kastamonu Entegre, Vision 2022 panel koleksiyonunu kullanıcılarla buluşturdu. Vision dekoratif paneller, iç mekân tasarımlarına katkıda bulunurken, ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar koruyor.

Tasarım dünyasındaki son trendler ve değişen ihtiyaçlar doğrultusunda ürün yelpazesini sürekli güncelleyen Kastamonu Entegre, melamin kaplı panel serisi Vision’u yeni dekorlarla zenginleştirmeye devam ediyor. Mobilya ve iç mekân tasarımında çok çeşitli uygulamalara olanak tanıyan Vision 2022 panel koleksiyonunda, ahşap tonları, fantazi desenler ve düz renkler olmak üzere 12 yeni dekor yer alıyor.

Alpine

Ahşabın Vision ailesine yeni eklenen ahşap dekorlar, farklı renk tonları ve dokularıyla klasikten moderne hemen her tarza uyum sağlıyor. Garden Meşe ve Bilbao, doğal dokusu ile öne çıkarken, canlı renk tonuyla dikkat çeken Belmonte, mekânda sıcak bir atmosfer yaratmayı amaçlıyor. Ascona doğal rengi ve dokusu kadar kolay işlenebilen yapısıyla, Alpine kalıpların dışında dekorasyon çözümlerinde gösterdiği performansla, özel bir dokuya sahip Navarro ise mutfak, banyo vb. kullanım alanlarındaki yüksek dayanımı ile öne çıkıyor. Cabana kendine has rengiyle dikkat çekerken Argos ise özellikle koyu tonlardan vazgeçmeyenlere hitap ediyor.

Fantazi dekorlardan Marmol ve Luanda, mermerle ahşabı buluştururken, mutfaktan yatak odasına ve ofise kadar farklı alanlarda kullanılabiliyor. Spring ise yumuşak renk tonuyla uygulandığı mekâna ferah ve rahatlatıcı bir hava katmayı hedefliyor.

Yeni düz dekorlardan Costa da yumuşak renk tonuyla öne çıkmakta.

Farklı tarz ve dönemlere uygun renkleriyle duvardan mobilyaya, mekânın her noktasında kullanılabilen Vision dekoratif paneller, tasarımcıların ve dekorasyon merkalılarının hayallerindeki yaşam alanını gerçeğe dönüştürmesine yardımcı oluyor. Yonga lehva ve MDF üzerine melamin uygulanması sonucu elde edilen Vision melamin kaplı paneller; mobilya, profille çevrili ön panel, dekoratif panel, raf ve duvar panelleri, laminat kaplama, folyo, mutfak ve ofis mobilyaları gibi çok çeşitli ürünlerde kullanılabiliyor. Vision paneller, dayanıklı yapıları ile de iç mekân tasarımlarında sıkça tercih ediliyor.


Kastamonu Entegre
Yüzde yüz yerli sermayeli bir şirket olarak Kastamonu’da üretime başlayan şirket, ağaç bazlı panel sektöründe yarım asırdır kesintisiz üretim yapmaktadır. Yurt içinde Kastamonu, Gebze, Balıkesir, Samsun, Tarsus ve Adana olmak üzere 6 lokasyonda üretim tesisi olan Kastamonu Entegre; sektöründe yurt dışına yatırım yapan ilk firma olarak Romanya, Bulgaristan, Bosna Hersek, Rusya, İtalya ve Türkiye yatırımları ile 6 ülkede üretim yapan global bir markaya dönüşmüştür. ABD’de ise odun yongası tedarik ve lojistik süreçlerini yürüttüğü bir şirketi vardır.| https://www.kastamonuentegre.com.tr/