(Peli Parke)’den Meşe ve Kestane Dekorlarıyla Öne Çıkan “Loft Koleksiyonu”

Peli Parke’nin Anadolu’nun değerli ağaçları Meşe ve Kestaneden ilham alarak tasarladığı “Loft Koleksiyonu”, doğal görünümüyle özgün tasarımlara zemin hazırlıyor.

Sektöre inovatif çözümler sunan Peli Parke’nin geliştirdiği “Loft Koleksiyonu”, doğal görünümü, estetik yüzeyi ve zengin renk seçenekleriyle yaşam alanlarında dikkat çekiyor.

Modern tasarımlarla doğallığı bir arada tutan “Loft Koleksiyonu”nda yer alan meşe dekoru, tüm yaşam alanları, ofisler, sosyal alanlar ve oteller için çözüm sunuyor. Seri, pratik kullanım avantajı ve kolay temizlenebilir özelliğiyle hijyen sağlıyor.

Koleksiyon hakkında ayrıntılı bilgi almak için Peli Parke’nin web sayfası ziyaret edilebilir.


Turanlar Grup
Hasan, Fuat ve Nihat Turan kardeşler tarafından 1953 yılında kurulan; orman endüstrisi, kâğıt, gıda ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren bir şirketler grubudur. Üretim faaliyetlerini, Vezir Köprü Orman Ürünleri ve Kâğıt Sanayi A.Ş. Pelit Arslan Kontrplak Fabrikası A.Ş. ve Pelit İnşaat Kalıp Sist. San. ve Tic. AŞ.’de gerçekleştirmektedir. Turizm faaliyetlerini ise Turan Prince World Tatil Köyü ve Sentido Turan Prince’de devam ettirmektedir. Vezirköprü Fabrikası grubun üretim kapasitesi ve ürün çeşitliliğiyle lokomotifi konumundadır. 1996 yılında yapılan özelleştirmeyle alınan fabrika, 100 milyon Euro’yu aşan bir öz sermaye yatırımıyla Peli Parke, Peli DK (Dekoratif Kapılar) ve Peli Paper markalarının üretimini gerçekleştirmektedir.

Vezir Ağaç, yani Vezirköprü Orman Ürünleri ve Kâğıt Sanayi A.Ş. Karadeniz Bölgesi’nin en büyük orman ürünleri sanayi tesislerinden biridir. Üretimi olan Tutkal, MDF, Yonga Levha, Melamin Kaplı MDF-Yonga Levha, Laminat Parke, Kontrplak, Egzotik ve İnşaatlık Kereste, Endüstriyel Ahşap Kalıp Sistemleri, Süpürgelik, Kapı, Filtre Kâğıt Çay Poşet, Akü Kâğıdı ile bütünleşmiş bir tesistir.