(MimED2021) Mimarlık Öğrencileri Proje Ödülleri ÖN ELEME Sonuçları Açıklandı!

Mimarlık Eğitimi Derneği (MimED) tarafından bu sene on dokuzuncusu gerçekleştirilen MimED2021’de, 101 proje jürinin 2 aşamalı dijital ön elemesinden geçerek 4-5 Aralık 2021’de çevrim içi olarak gerçekleştirilecek jüri değerlendirmesine katılmaya hak kazandı.

Mimarlık bölümü lisans programlarına kayıtlı öğrencilerin mimari proje stüdyolarında ürettikleri projelerle katıldıkları “MimED2021 Mimarlık Öğrencileri Proje Ödülleri”ne  toplam 716 proje başvurdu. MimED2021‘de 2 aşamalı ön elemeyi geçen projelerin kodları ise şu şekilde:

1. Sınıf Kategorisi (18 adet proje)
M21-11862, M21-11981, M21-13006, M21-13121, M21-13915, M21-14146, M21-14422, M21-14772, M21-16024, M21-16115, M21-17091, M21-17160, M21-17667, M21-18234, M21-18613, M21-19631, M21-19840, M21-19985

2. Sınıf Kategorisi (24 adet proje)
M21-20218, M21-20356, M21-21269, M21-21339, M21-21444, M21-21606, M21-22278, M21-23274, M21-23739, M21-23849, M21-24302, M21-24458, M21-25229, M21-25409, M21-25898, M21-26398, M21-26778, M21-27229, M21-27446, M21-27671, M21-28021, M21-29028, M21-29244, M21-29562

3. Sınıf Kategorisi (31 adet proje)
M21-30090, M21-30138, M21-30197, M21-30373, M21-31468, M21-31556, M21-32273, M21-33096, M21-33819, M21-34169, M21-34184, M21-34287, M21-34644, M21-34800, M21-34936, M21-35208, M21-35257, M21-35288, M21-35890, M21-35892, M21-36886, M21-37099, M21-37349, M21-37479, M21-38188, M21-38366, M21-38561, M21-39131, M21-39172, M21-39481, M21-39990

4. Sınıf Kategorisi (28 adet proje)
M21-40259, M21-40350, M21-40900, M21-41128, M21-41205, M21-41252, M21-42326, M21-42945, M21-43132, M21-43265, M21-43791, M21-44113, M21-44127, M21-44207, M21-44726, M21-45077, M21-45448, M21-46119, M21-46536, M21-46563, M21-46850, M21-46866, M21-47247, M21-47413, M21-47440, M21-47902, M21-48177, M21-48850

Jüri

Büşra Al (Y. Mimar, Plugofis)
Sebla Arın Ensarioğlu (Dr. Öğr. Üyesi, Bursa Uludağ Üniversitesi)
Ayşe Zeynep Aydemir (Dr. Öğr. Üyesi, MEF Üniversitesi)
Hasan Okan Çetin (Öğr. Gör., Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Senem Doyduk (Dr. Öğr. Üyesi, Sakarya Üniversitesi)
Ali Eray (Y. Mimar, PAB Mimarlık)
Spiros Papadopoulos (Dr., University of Thessaly)
Stefan Cristian Popa (Dr., Architectural Association)
Nizam Onur Sönmez (Doç. Dr., İstanbul Teknik Üniversitesi)
Melis Varkal (Y. Mimar, Ofisvesaire)

Yarışma hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşılabilir.