(Yıldız Entegre)’nin Yeni ÇEVRE DOSTU Ürünü: Geri Dönüşümlü “ABS Kenar Bantları”

Yıldız Entegre, Yıldız Trend’in ürün gruplarında çevre dostu ürünü ABS kenar bantlarını kullanmaya başlıyor. İçerisinde herhangi bir ağır metal bulundurmayan ve kısa sürede doğada kaybolma özelliklerine sahip ABS kenar bantları; geri dönüştürülebilir, yüksek darbeye karşı dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunuyor. 

Estetiği kalite ve güvenle birleştiren Yıldız Entegre hem doğaya katkı sağlamak hem de kullanıcılarına en kaliteli hizmeti vermek amacıyla ABS kenar bantlarını Yıldız Trend ürün grubuna ekliyor. Mobilyalar için tamamlayıcı bir niteliğe sahip olan, klor içermeyen polimerlerden üretilen ABS kenar bantları, genel atıkla yakılabilme, yakıldığında doğaya, insana zarar veren bir gaz çıkarmama ve doğada kısa sürede çözünebilme özellikleriyle ekolojik dengeye büyük bir katkı sağlıyor. Yıldız Trend kenar bantları, Yıldız Entegre’nin ürün grubu içerisinde yer alan dekorları mükemmel ve kusursuz şekilde tamamlamak üzere tasarlanmıştır. Yıldız Trend dekorlarının orijinal kenar bantları olarak pazarda yerini almıştır.

 

Pazarın taleplerini yakından takip ediyor ve hızla cevap veriyoruz.

Selçuk Ormancı

Yıldız Entegre olarak değişim ve gelişimleri daha piyasaya yansımadan öngörmeyi hedeflediklerini, yeni trendlere uygun ürünleri, kullanıcılarının tarzına ve beklentilerine uygun şekilde sunmaya çalıştıklarını belirten Yıldız Entegre Satış ve Pazarlama Direktörü Selçuk Ormancı, “Çevre ve insan sağlığına en uygun kenar bandı olması, dekorasyonların tamamlayıcısı niteliğinde olması ve termal dayanım özelliğiyle ABS kenar bantlarını Yıldız Trend’in ilk olarak Superior Matt Lak Panel ürün grubu için satışa sunuyoruz.  Yoğun talep alan Super Gloss Lak Panel ve Kapak Panel ürün gruplarında da ABS kenar bandı seçeneklerini kısa bir süre içerisinde kullanıcılarımızın hizmetine sunacağız. Böylece kusursuz görünüme giden yolda Yıldız Entegre olarak bir adım daha atıyoruz.” dedi.

 

Ayrıntılı bilgi için: http://www.yildizentegre.com