(ORKA Banyo) MODENA ile Banyolarda Endüstriyel Etki…

Fabrika ve depo gibi alanların yaşam alanına dönüştürülmesiyle oluşturulan ve kökenleri Amerika’ya uzanan modern endüstriyel stil, dekorasyonda kullanıldığı alanlara bohem bir şıklık katıyor. 2021 Infinite koleksiyonunda yer alan Modena ürünüyle ORKA Banyo, rahatlık ve doğallıktan ilham alarak modern endüstriyel stili banyolarda yeniden yorumluyor.

ORKA Banyo Tasarım Merkezi tarafından tasarlanan ve 2021 Infinite Koleksiyonu’nda yerini alan Modena, sade ama tok görünümü ve pratik kullanım alanlarıyla dikkat çekiyor. Modena, mat lake gövdesi, siyah metal ayakları ve seramik lavabosu ile modern endüstriyel stilin en şık halini banyolara taşıyor. Yavaş kapanan fren mekanizmalı tam açılır çekmeceleri ve ekolojik aynaları ile pratik bir kullanım vaat eden Modena, 40 cm ölçüsünde asma üst dolabı ve 40 cm ölçüsünde ayaklı alt boy dolabı ile fonksiyonel bir saklama alanına sahip. Görünüşünün yanı sıra kullanışlı olması ile de öne çıkan Modena’nın 80 cm ve 100 cm ölçülerinde Mat Cappucino Lake ve Mat Beyaz Lake olmak üzere iki farklı renk alternatifi bulunuyor.

Sonsuzluktan ilham alan yenilikçi koleksiyon

Bütünsel tasarım yaklaşımı ile kullanım kolaylığını konforla buluşturan ve yalnızca uzmanlaştığı banyo mobilyaları sektöründe üretim gerçekleştiren ORKA Banyo, yeni dönem banyo tasarım trendlerini kucaklayan yeni koleksiyonunu “sonsuzluk” teması üzerinden kurguluyor. Only, Rate, Karma ve Amorf serilerinden oluşan yeni koleksiyon, banyoları yeni nesil tasarım anlayışı ile buluşturuyor.

Detaylı bilgi için: www.orkabanyo.com/tr/