Ağacınİzinde.com (Yıldız Entegre)’nin Desteğiyle Yayın Hayatına Başladı!

“Ağacın İzinde” mottosuyla yenilikçi tasarım anlayışı çerçevesinde çalışmalarına devam eden ve ürünlerini bu anlayıştan esinlenerek doğadan aldığı ilhamla tasarlayan Yıldız Entegre’nin destekleriyle yenilikçi bir blog olarak kurgulanan Ağacınİzinde.com yayın hayatına başladı.

10 maddelik manifestosunun ilk maddesine gezegenin ve insanın iyiliği için diyerek başlayan Ağacınİzinde.com, tasarım odağında özgün fikirlerin yer bulduğu yenilikçi bir blog anlayışıyla tasarlandı. Sitede ilham veren tasarım fikirlerinden mimar portrelerine, yenilikçi projelerden doğa, keşif ve başarı hikayelerinin yer aldığı haber ve videolara kadar 360 derece bir içerik dizisi sunuluyor.

Hedef kitlesi arasında mimarlar, tasarımcılar, iç mimarlar, endüstriyel tasarımcılar, öğrenciler, akademisyenler ve tasarım odağında iş yapan profesyonellerin yer aldığı platform aynı zamanda, yorum ve eleştiriler ışığında kişilerin seslerini duyurabilecekleri ortak bir fikir platformu olmayı amaçlıyor.

Ağacınİzinde.com’da Finlandiyalı ünlü mimar Alvar Aalto’nun portesi, Galataport’un tasarımcısı Tanju Özelgin ile yapılan samimi video röportaj, Avustralya’nın 2000’li yıllarda keşfedilen Dinozor ağaçları Wollemiler ve Biyofilik tasarım gibi konular okurları bekliyor.

Kullanıcı Dostu Arayüz

 

Ferah, sade ve yalın bir tasarım diliyle oluşturulan web site, kullanışlı alt yapısı ile masaüstü, tablet ve mobil cihazlarda tam uyumlu olmasının yanı sıra, özel kodlamayla farklılaştırılan kullanıcı dostu bir teknoloji sunuyor.

Klasik blog sitesinin ötesinde yenilikçi ve avangart bir tasarım anlayışının hakim olduğu web sitesinde, ziyaretçilerin aradıklarını en kolay şekilde bulabilmesi ve tüm sekmelere kolayca ulaşabilmesi sadece üç tıklama ile mümkün olabiliyor.

360 Derece İletişim Platformu

Yıldız Entegre Satış ve Pazarlama Direktörü Selçuk Ormancı

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Yıldız Entegre Satış ve Pazarlama Direktörü Selçuk Ormancı, Tasarım gün geçtikçe hayatımızın odağında daha fazla yer alıyor. Biz bu platformd atasarımın odağına ağacı koyup, fikirlerin ve projelerin hayat bulduğu bir yayın hayali ile yola çıktık. Tasarım dünyasında bulunan herkese ortak paydada buluşabilecekleri 360 derece bir alan sunduk. Tasarımda sıklıkla ağacın izinden gidildiği bir dönemde bu platformun, yenilikçi yaklaşımı ve vizyonuyla sektörümüze değer katacak bir hamle olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.

Siteyi keşfetmek için: www.agacinizinde.com