(BTM)’den Soğuk Havalarda Bile Uygulanabilen BTMSEAL ALFAHİBRİT

Yeni Nesil Su Yalıtım Malzemesi BTMSEAL Alfahibrit ile -5 derecede bile, nemli yüzeylere dahi yalıtım yapılabiliyor. Halihazırda devam eden su yalıtım çalışmalarının, soğuk hava şartlarından ve yağmurdan dolayı uygulanmasının mümkün olmadığı durumlarda şantiyelerdeki olası iş günü kaybı BTMSEAL Alfahibrit ile önlenebilir.

BTMSEAL Alfahibrit diğer pek çok yalıtım malzemesiyle yüksek uyum sağlayarak yalıtım işlerinin devamını sağlar ve şantiyelerde soğuk ve yağmurdan kaynaklanan bekleme sürelerini ortadan kaldırır.

BTMSEAL ALFAHİBRİT Negatif ve pozitiften, – 5 ºC ve üstü sıcaklıklarda, nemli zeminlere bile uygulanabilen, astar gereksinimi olmayan, 2 mm çatlak köprüleme özellikli, ağır metal ve siyanat içermeyen, hızlı kürlenen, kolay uygulanan, %100 solidli (solventsiz), hibrit polimer esaslı bir su yalıtım kaplamasıdır. Uygulama sonrası eksiz, U.V. dayanımlı, sağlam ve çatlak köprüleme özellikli bir yapı oluşturur. Elastomerik özelliği nedeni ile düşük sıcaklıklarda bile performansı aynı kalır.​

Ayrıntılı Bilgi İçin: https://www.btm.co/tr/urun/btmseal-alfahibrit