(DEĞİŞİM MİMARI) İki Organizasyon ile Yapı Fuarı’nda!

Değişim Mimarı İnovatif Yönetim Danışmanlığı kurucusu Demet Demirer, bir türlü krizden kurtulmayan inşaat sektöründe, inovasyon  potansiyelini geliştirmek, üretkenliği ve mutluluğu artırmak amacıyla 6 – 9 Nisan 2021 tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleştirilecek 43. Yapı Fuarı – Turkeybuild işbirliğiyle iki organizasyona imza atıyor.


Yapı Sektöründe Sürdürülebilir Büyümenin Sırrı Çevik Dönüşüm Paneli
Tarih:
7 Nisan 2021
Saat:
13:30-14:30

Yapı Tech Garage Maraton Sunumları
Tarih: 9 Nisan 2021
Saat:
12:00-14:00


7 Nisan 2021’de saat 13:30-14:30 arasında gerçekleşecek olan Yapı Sektöründe Sürdürülebilir Büyümenin Sırrı Çevik Dönüşüm Paneli’nde çok önemli uluslararası projelere imza atmış olan Melike Altınışık, İlhan Ergüney ve Kadir Tolga Erpınar sektörün farklı paydaşları olarak Demet Demirer’in misafiri olacak. Panelde çevik yönetim bakış açısının ve metotlarının iş yapış şekline getirdiği işbirliği kültürü, üretkenlik, mutluluk ve değişken koşullara uyum konusuna katkıları konuşulacak.

Yapı Tech Garage – Sektörel Start-up Alanı

Türkiye İnşaat sektörünün değişime ayak uydurması yani çevikleşmesi için teknolojik girişimler ve inovasyon büyük önem taşıyor. Ülkemizde birçok sektör kendi start-up kuluçka merkezini kurarak inovasyonla sektörel kalkınmaya önayak oluyor. Amerika’da ve Avrupa’da İnşaat sektörü firmaları startup’lara yatırım yapıyorlar onları ön plana çıkaracak projeler geliştiriyorlar. Ülkemiz bu noktadan henüz çok uzak, sektörde birçok profesyonel “inşaat sektörü start-up’ı” teriminden sektörde yeni kurulmuş geleneksel firmaları anlıyor.

Demet Demirer’in Yapı Fuarı ilebirlikte geliştirdiği projede start-up’lar sektör ile buluşturuluyor. Yapı Tech Garage’da start-up’lara fuar boyunca sektördeki sorunlara geliştirdikleri çözümleri ve ürünlerini tanıtabilecekleri birlikte sinerji yaratabilecekleri bir alan sağlanıyor.

Yapı Tech Garage alanında: OTTAN STUDYO, PLAN TICKET, ELTA VR SOLUTIONS, BIMCRONE, BIMMade, İyiMakina.com, Funsef Design &Tech, OPTIO Tasarım Teknolojileri, INSUPPLIERS firmaları ve temsilcileri ziyaretçilerle buluşacak.

Yapı TechGarage Maraton Sunumları

9 Nisan 2021’de 12:00-14:00 arasında start-up’lar ve problemlere geliştirdikleri çözümler Yapı TechGarage Maraton Sunumları kapsamında bir arada izlenebilecek.

 

6-9 Nisan tarihleri arasında düzenlenen 43. Yapı Fuarı-Turkeybuild hakkında ayrıntılı bilgi için: https://yapifuari.com.tr