(GYODER) ÇÖZÜM PLATFORMU’nda Pandemide Yaşanan Değişim Konuşulacak!

Türkiye gayrimenkul sektörünün çatı örgütü GYODER, mevcut sorunlara çözüm bulmak amacıyla hayata geçirdiği GYODER Çözüm Platformu, bu sene Alkaş iş birliği ile  sektörün gündemindeki konuları değerlendirmeye devam ediyor. Gayrimenkul sektörü ve iş dünyasından deneyimli isimlerin konuşmacı olarak katılacağı Çözüm Platformu toplantısında Pandemi sonrasında nasıl bir dünya? Ofis ve Alışveriş Merkezleri’ başlığı altında son gelişmeler ele alınacak. 

Açılışını GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kalyoncu, moderatörlüğünü GYODER Yönetim Kurulu Üyesi, PwC Türkiye Ortağı Ersun Bayraktaroğlu’nun yapacağı ‘GYODER Çözüm Platformu’ toplantısında, gayrimenkul ve iş dünyasından deneyimli isimler görüşlerini paylaşacak. GYODER’in beşinci kez düzenleyeceği ‘Çözüm Platformu’ toplantısı, 7 Ocak Perşembe günü 14.0016.35 saatleri arasında Digital Network Alkaş platformunda online olarak yapılacak.

Pandemide ofis ve AVM’lerde neler yaşandı?

Toplantının konuşmacılarından Ipsos Türkiye CCO’su Yasemin Özen Gürelli, ‘Covid sürecinde değişen alışkanlık ve davranışlar’ konusunu mercek altına alacak. ‘Ofis ve alışveriş merkezlerinde pandemi süreci: Neler yaşandı, nasıl etkilendik, mücadelede ne aşamadayız?’ başlıklı oturumda Migros Ticaret A.Ş. E-Ticaret İş Birimi Direktörü Orçun Onat, GYODER İcra Kurulu Üyesi, Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, MediaMarktSaturn COO ve MediaMarktTürkiye CEO’su Yenal Gökyıldırım, FİBA Commercial Properties Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Yurdaer Kahraman, değerlendirmelerini aktaracak.  

Yeni dünyaya nasıl uyum sağlayacağız?

‘Pandemi sonrası yeni dünya, yeni döneme nasıl hızlı uyum sağlayacağız? Görüşler, umutlar, çözüm önerileri’ başlıklı oturumun konuşmacıları; Alkaş Yönetim Kurulu Başkanı, AYD Başkan Yardımcısı Avi Alkaş, Pamir&Soyuer Yönetici Ortak, ULI Türkiye İcra Kurulu Üyesi Firuz Soyuer, Yirmibirgram Marka Ajansı Kurucu Ortağı Onur Yanık, Avcı Architects Kurucu Ortağı Mimar Selçuk Avcı ise yeni dünyaya yönelik beklenti ve öngörülerini paylaşacak.

Sorunların ve geleceğe yönelik önerilerin konuşulacağı oturumları internet üzerinden rahatlıkla izleyebilecek katılımcılar, sorularını ileterek konuşmacıların görüşlerini alabilecek.

GYODER’in ikini 2019 yılı nisan ayında yüz yüze toplantıyla başlattığı ‘Çözüm Platformu’,  artık online olarak devam edecek.