Cumartesi (Aura)sı “SOSYAL MEKANLARIN DÖNÜŞÜMÜ” Konusuyla Devam Ediyor…

Mimarlık ve şehircilik alanında disiplinler arası araştırmaların yapıldığı tartışma ve eğitim platformu İstanbul Mimarlık ve Şehircilik Araştırmaları Akademisi – AURA İstanbul, Cumartesi Aurası konferans dizisi kapsamında 12 Aralık’taki dijital etkinliğinde Koray Malhan’ı ağırlıyor.

Mimarlık, iç mimarlık, kentsel tasarım ve peyzaj konularıyla ilgilenen genç katılımcılara tek yarıyıllık yoğun bir çalışma ortamı sunan İstanbul Mimarlık ve Şehircilik Araştırmaları Akademisi – AURA İstanbul’un, sertifika programı dahilinde mimarlık, şehircilik, sanat, felsefe, edebiyat ve teknoloji dallarında düzenlediği disiplinler arası konferans dizisi Cumartesi Aurası; Endüstri Ürünleri Tasarımcısı, Koleksiyon Mobilya’nın Tasarım ve Marka Direktörü Koray Malhan’ın katılımıyla devam ediyor.

12 Aralık Cumartesi günü saat 15.00’te gerçekleşecek etkinlikte Koray Malhan, “Bir İhtimal Daha Var…” başlıklı konuşmasıyla sosyal mekanların dönüşümü ve kıvılcım üzerine düşüncülerini katılımcılarla paylaşacak.

Herkese açık ve ücretsiz olan dijital etkinliğe kayıt için tıklayınız.

Etkinlik için kayıt olan katılımcılara Zoom oturum linki, e-posta yoluyla iletilecektir. Etkinlik AURA İstanbul YouTube kanalından  canlı olarak da yayınlanacak.