(SEREL) Rita Monoblok Asma Lavabo ile HİJYEN ve GÜVENLİK Bir Arada…

Covid-19 pandemisi sebebi ile her koşul ve mekanda artan hijyen önlemleri tüm sektörlerde ürün geliştirme süreçlerini etkiliyor. Yaklaşık 10 yıldır tüm ürün gruplarını hijyen alışkanlıklarından esinlenerek şekillendiren SEREL, Rita serisinin devamlılığı niteliğinde tasarladığı Rita Monoblok Asma Lavabo ile Hygiene Plus teknolojisini bir kez daha vitrifiye yüzeyine taşıyor. SEREL’in monoblok olarak ürettiği ve özel bir montaj sistemine sahip Rita Monoblok Asma Lavabo, bu sayede banyolarda oluşabilecek kazaların da önüne geçiyor.

SEREL Rita serisinin devamlılığı niteliğinde olan SEREL Rita Monoblok Asma Lavabo, pandemi süreci ile artan hijyen ihtiyacına üst düzeyde cevap veriyor. SEREL’in ileri güvenlik standartlarıyla monoblok olarak ürettiği Rita Monoblok Asma Lavabo,  Hygiene Plus teknolojisinin içerdiği nano teknolojik gümüş iyonlarla yüzeyde kir barınmasını önlüyor. SEREL’in 2015 yılında geliştirerek tüm vitrifiye gruplarında uyguladığı Hygiene Plus teknolojisi, optimum temizliğin yanı sıra su ve deterjan kullanımını da en aza indirgeyerek sürdürülebilir doğayı koruma altına alıyor.

Mekanda bütünlüğe yer açın

Klasik lavabolar genelde lavabo+ayak şeklinde tasarlanarak standart bir şekilde ayrı ayrı montajlanıyor. Bu uygulama özellikle toplu kullanım alanlarında güvenlik sorunlarına yol açabiliyor. SEREL Rita Monoblok Asma Lavaboya özel geliştirilen montaj yöntemi sayesinde kullanıcının herhangi bir şekilde asılarak lavaboyu yerinden çıkarması önleniyor ve oluşabilecek güvenlik sorunları ortadan kalkıyor. Monoblok yapısı ile temiz su girişi, pis su çıkışı, sifon ve lavabo bataryası bağlantıları gibi göze hoş gelmeyecek detayları saklayacak şekilde tasarlanan Rita Monoblok Asma Lavabo,  bu sayede mekânsal bütünlüğü de sağlıyor.

Tüm ıslak zeminlerde kullanımı son derece uygun olan SEREL Rita Serisi, biri çift hazneli olmak üzere farklı ölçülerde 5 adet tezgah üstü lavabo ve bir adet monoblok asma lavabo içeriyor. Tezgah üstü lavabolar parlak beyaz haricinde mat beyaz ve mat siyah olarak da sunuluyor.