Sinemaseverlerin Evdeki Tercihi: (Nippon Paint) Projectura

Yenilikçi ürünleriyle duvarlara yeni işlevler kazandıran Nippon Paintprojeksiyon boyası ‘Projectura ile evin istenen köşesini sinema perdesine dönüştürüyor. Sadece evlerde değil ofis, restoran ve okul gibi mekanlarda da projeksiyon perdesinin görevini duvarlar üstleniyor.

Yenilikçi çözümlerle yaşam alanlarına estetik ve aynı zamanda işlevsel bir dokunuş getiren Nippon Paint, geniş ürün skalasında yer alan projeksiyon boyası ‘Projectura’ ile sinemaseverlerin evdeki tercihi oluyor. Okul, ofis, restoran gibi projeksiyonun yer aldığı mekanlarda rahatlıkla kullanılan ürün, kullanışlı bir alanın yanında modern bir görünüm de sunuyor.

Pürüzsüz ve mat bir görünüme sahip boya, uygulandığı yüzeyi projeksiyon perdesine dönüştürüyor. Standart yüzeylerde olduğu gibi ışığın dağılmasına izin vermeyen Projectura, izleyicilerin rahatça odaklanabileceği kaliteli bir görüntü sunuyor. Özel rengi ve içeriği sayesinde ise ışığın parlak kısmını emerek gözlerin yorulmasını engelliyor.

Ayrıca, Nippon Paint Projectura su bazlı oluşuyla rahatsız edici bir koku bırakmıyor. Örtücülüğü, silinme ve sürtünmeye karşı yüksek dayanımıyla renk ve dokusunu uzun yıllar koruyor.

Daha detaylı bilgi edinmek ve tüm ürün skalasını incelemek için nipponboya.com’u ziyaret edebilirsiniz.


Nippon Paint:
140 yıllık tecrübesiyle dünyanın lider boya markaları arasında yer alan Nippon Paint, teknoloji ve performansı buluşturan premium ürünler geliştiriyor. Yenilikçi çözümlerle yaşam alanlarına estetik bir dokunuş getiren Nippon Paint; dekoratif iç ve dış cephe boyaları, ahşap uzmanlık serisi, özel efektli ve fonksiyonel ürün gruplarını bir arada sunuyor. Teknolojik altyapısı ve geniş ürün yelpazesiyle farklı sektörlere yeni soluk katan Nippon Paint’in ürünleri, Nisan 2020’den bu yana ülkemizde de satışta. Nippon Paint, ülkemizin ilk ve tek GREENGUARD Gold sertifikasına sahip çevreye ve insan sağlığına duyarlı boyalarını da üretiyor.