Parkede BAHAMA Esintisi…

Türkiye’nin en çok tercih edilen parke markalarından TerraClick; Panama, Marbella, Bahama gibi coğrafyalardan ilham alarak hazırladığı yeni renk koleksiyonuyla yaşam alanlarına dekoratif bir hava katıyor.

Her bütçeye uygun, kaliteli parke alternatifleriyle dikkat çeken TerraClick, ürün ve renk çeşitliğini artırıyor. Türkiye’nin en çok satan laminat parke markaları arasında öne çıkan TerraClick, kullanıcılarına sunmaya başladığı 8 mm kalınlığındaki 5 farklı renk alternatifiyle, yaşam alanlarına daha sıcak ve dekoratif bir hava katıyor. Panama, Marbella, Bahama, Lizbon gibi dünya coğrafyalarından ilham alınarak hazırlanan yeni renk koleksiyonu TerraClick markasının en çok tercih edilen ürünlerinde kullanılacak. Yıldız Entegre güvencesiyle kullanıcılara sunulan ürünler, özellikle dayanıklı yapısı ve her bütçeye hitap edebilme özellikleriyle evlerini yenilemek isteyen tüketicilerin öncelikli tercihleri arasında yer alacak.

Uzun ömürlü kullanım

Laminat parkelerin, kolay temizlenme, leke tutmama ve çizilmeme gibi özellikleriyle kullanıcılara büyük fayda sağladığının altını çizen Yıldız Entegre Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ercan Şahin, “Uzun ömürlü kullanımı ve uygun fiyat aralığıyla, Türkiye’nin en çok tercih edilen laminat parke markalarından TerraClick bünyesinde kullanıcılarımıza sunduğumuz yeni renklerimiz, bir yandan iç mekanlara dekoratif bir hava katarken bir yandan da ev ve ofislerimizi daha sıcak ve samimi bir yaşam alanına dönüştürmek için tasarlandı. Renk çeşitliliğinin yanı sıra TerraClick markalı parkelerimizin bir diğer önemli özelliği de dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır” ifadelerini kullandı.


Yıldız Entegre:
Yıldız Entegre, 1890 yılında Trabzon’da kereste ticareti ile başlayan iş hayatında kazandığı deneyimleri, 1982 yılında kurumsallaşma hamlesiyle ileriye taşıyarak orman ürünleri sektöründe global bir oyuncu olmayı başardı.

Girişimci ve yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratan Yıldız Entegre, Türkiye’nin en büyük 30. sanayi şirketidir. Dünyada orman ürünleri sektöründe yer alan ilk 10 şirket arasındadır. 1.725.000 m²’den fazla alanda kurulu bulunan, farklı coğrafyalardaki 7 üretim tesisi, 3 liman terminali ve 3 deposu ile çalışmalarını ‘Doğaya ve insana saygı’ ilkesiyle gerçekleştiren Yıldız Entegre, tüm üretim tesislerinde toplam 12.000 m3/gün levha üretim kapasitesine sahip.

Yıldız Entegre Türkiye, Romanya ve Slovenya’da bulunan üretim tesislerinde; MDF, MDFlam, sunta, suntalam, laminat parke, boyalı levha (mdf, sunta), kapak panel, lak panel, mdf kapı, kapı paneli, emprenyelikağıt ile tutkal üretimi gerçekleştiriyor. ABD’de ise liman terminallerine sahip olan Yıldız Entegre,üretim için gerekli olan hammadde kaynaklarının tedarik edilmesi, depolanması ve lojistik hizmetlerin sağlanmasına çalışıyor.