(GF Hakan Plastik) ZEROBUILD’20 ULUSLARARASI FORUMU’na Destek Oluyor…

GF Hakan Plastik, 23-27 Eylül 2020 tarihinde gerçekleşecek olan ZeroBuild’20 Uluslararası Forumu’na KeyNote Poster Bildiriler sponsoru olarak destek oluyor.


Dr. Ozan Kovancı: “Doğru Borulama Sistemleri ile Dünyanın Suyunun Korunması”
26 Eylül 2020, Cumartesi Saat: 18.00
Oturum 415
Kayıt: www.zerobuild.org


Suyun çıkarılması, taşınması, depolanması, dağıtılması ve yeniden yapılandırılması alanında çalışmalar yürüten GF Hakan Plastik, Sıfır Enerjili Binalar Sanal Forumu’nda “Dünyanın Suyunu Korumak için Sıfır Enerjili Binalar” diyor.

Sıfır Enerji Binalar’a dönüşüm konusunda dünyanın dört bir yanından birçok lider ve yenilikçinin bir araya geldiği ZeroBuild Forum, beş gün boyunca teknoloji oturumları, özel iletişim ağı fırsatları ve odaklanmış sunumları ile Sıfır Enerji Binalar‘ın nasıl geliştirileceği ve dönüşümün nasıl sağlanacağı konusunda bilgiler verecek.

GF Hakan Plastik adına Ürün Müdürü Dr. Ozan Kovancı bir bildiri sunacak. Kovancı, iklim değişikliği ve suyun kimyasal içeriği gibi etkenlerin yanı sıra su kayıplarının büyük bir kısmının suyun taşınması ve depolanması sırasında gerçekleşen sızıntılar ve bunun önlenmesi konusunda yapılabilecekler konusunda bilgiler paylaşacak.