(Zivella)’nın YENİ Tasarımları: Aston, Rounded ve Lito…

Zivella’nın yeni tasarımları Aston, Rounded ve Lito tasarımın şaşırtıcı yanını yalınlıkla buluşturuyor.

Zivella yeni tasarımları ile çalışma ortamlarını keyifli hale getirmeye devam ediyor. Endüstriyel Ürün Tasarımcısı Alp Nuhoğlu, Tasarımcı Emin Ercan ve Tasarımcı Burak Koçak imzasını taşıyan Zivella’nın yeni ürünleri Aston, Rounded ve Lito yalınlıkları ile dikkat çekiyor.

Aston

Şaşırtan geometri

Özellikle otel, lobi ve çalışma alanları için tasarlanan Aston, dikkat çeken geometrisi ve retro çizgileri ile bulunduğu mekanlarda heykelsi bir duruş sergiliyor. Farklı tekstil kombinasyonlarına olanak tanıyan Aston, yer aldığı mekan içerisinde uyum ve zıtlıkları başarı ile sağlıyor. Alp Nuhoğlu tasarımı olan Aston’un tekli ve çoklu model seçenekleri bulunuyor. Fiyatı 2.180 TL’den başlıyor.

Rounded

İkonik duruş

Bulunduğu mekanda ikonik duruşuyla dikkat çeken Rounded, konforlu bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Sade ve geometrik dairesel formu ile konforlu oturma yüzeyi oluşturan Rounded, Emin Ercan imzası taşıyor. Rounded, tasarımın şaşırtıcı yanını yalınlıkla birleştiriyor. Fiyat: 2.650 TL

Lito

Estetik dokunuş

Burak Koçak tasarımı olan Lito, yeni nesil ofislerin ihtiyaçlarını giderirken bulunduğu mekana estetik bir dokunuş katıyor. Lito, masif ahşap ile bir araya gelen renkli tasarımı, işlevselliği ve yalın tasarımı ile de dikkat çekiyor. Fiyat: 1.450 TL


Zivella:
Zivella’nın tasarım yolculuğu, ofisler, yeni nesil çalışma alanları ve mekanların değişen ihtiyaçlarına, yenilikçi ve insan odaklı çözümler sunmak amacıyla 1999 yılında başladı. İstanbul’da yer alan fabrikasında üretim yapan Zivella’nın, yurt içinde Ankara, Antalya, İstanbul, Konya ve Rize’de, yurt dışında ise Azerbaycan ve İngiltere’de toplam yedi mağazası bulunuyor.  İsveç, BAE, Fas, Hollanda, Belçika, Lüksemburg, Mısır, Suudi Arabistan’da temsilcilikleri bulunan Zivella, 37 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. Zivella dünyaca ünlü tasarımcıları ve 200 kişilik ekibi ile yarattığı her üründe estetik, kalite ve özgün tasarım anlayışını bir üst seviyeye taşımak, var olduğu her alanda mükemmelliği yakalamak için çalışıyor.