(Roca) In-Wash® Akıllı Klozet ile HİJYEN, TEKNOLOJİ ve KONFOR Bir Arada…

Banyo alanları için tasarladığı ve ürettiği yenilikçi ürünleriyle dünyanın önde gelen markalarından Roca, akıllı nesneler çağında teknoloji ile avangart tasarımı benzersiz bir hijyen ve temizlik deneyiminde buluşturuyor. In-Wash® Inspira Akıllı Klozet, kullanıcıları eski alışkanlıklarını unutturacak, nihai hijyen deneyimine davet ediyor.

Roca’nın her yönden temizlik işlevine sahip yeni entegre klozeti, tam bir hijyen ve konfor deneyimi sunmak için tasarlandı. Kişisel temizlik ve sağlık rutininde yeni bir dönemi başlatacak Roca In-Wash® Akıllı Klozet, uzaktan kumandası ile konforlu ve kişiselleştirilebilir bir kullanım sunuyor. Duvara asılı veya zemine monte edilen çeşitleri ile her banyo alanına uyan zarif tasarımıyla dikkat çeken In-Wash® Inspira, banyolarında akıllı seçimler yapmak isteyenlerin yeni tercihi olacak.

Tamamen hijyenik

Roca In-Wash® Inspira, vücudunuzun her köşesini temizleyen ve maksimum hijyen sağlayan entegre bir başlığa sahip. Geri çekilebilen başlık, kendisine ulaşan suyu filtreleme işleminden geçirerek ve her kullanımdan önce ve sonra kendi kendini temizleyerek ekstra hijyen sağlıyor.

Konforda yeni bir dönem başlıyor

Roca In-Wash® Inspira, rahatlık ve güvenlik sağlamak amacıyla sunduğu olağanüstü performansla da öne çıkıyor. Akıllı Klozet’in fark yaratan özellikleri arasında; kullanılmadığında aktivasyonunu engelleyen sensörü ve banyonun ışığını açmak zorunda kalmadan sizi klozete yönlendiren gece LED ışığı dikkat çekiyor.

Kişiselleştirilmiş deneyim

In-Wash® Inspira ile istediğiniz yönde temizliği seçebilir, suyun hem yönünü hem de sıcaklığını düzenleyebilirsiniz. Hassas temizlikte en üst düzeyde konfor sağlayan In-Wash® Inspira, kişiselleştirilmiş özellikleri ile size özel bakım sunacak.

Kullanım kolaylığı

In-Wash® Inspira’nın teknik özelliklerinin yanı sıra son derece kolay kullanıma sahip. Her tür kullanıcı için temizleme ve kurutma işlevlerini etkinleştirmek ve ayarlamak için basit ve sezgisel çalışan bir uzaktan kumandası olan In-Wash® Inspira Akıllı Klozet uzaktan kumandayı kullanmak zorunda kalmadan temel işlevleri kontrol etmenizi sağlayan bir de yan panel içeriyor.

Multiclean® çözümü ile kapağınızı siz seçin

Hızlı ve basit bir kurulumla Akıllı Klozet’inizi tam bir hijyen deneyimine dönüştürün. Klozeti değiştirmek zorunda kalmadan suyla temizliğin keyfini çıkarmak isteyenlere Roca’nın sunduğu bir çözüm olan Multiclean® özellikli kapaklar, yuvarlak, yumuşak ve kare olmak üzere 3 formu ile banyo koleksiyonlarınıza da uyum sağlayacak.


Roca :
Roca, mimari, inşaat ve iç mekanlar için tasarlanmış seramik döşeme ve duvar karoları da dahil olmak üzere banyo alanı için ürünlerin tasarımı, üretimi ve pazarlamasına adanmış bir şirkettir. Kökleri 100 yıl öncesine dayanan Roca 4 kıtada 22 ülkede yer alan 83 üretim tesisi ile 24 bine yakın kişiye istihdam sağlıyor. Yıllık yaklaşık 1,8 milyar Euro ciroya sahip olan Roca, ürün ve çözümlerini 170’ten fazla pazarda müşterileriyle buluşturuyor.