Sanat Dünyamız Konuşmaları: Uluslararası Sanat Buluşmaları Cephesinde Neler Oluyor?

Yapı Kredi Yayınları tarafından yayımlanan Sanat Dünyamız dergisinin Temmuz-Ağustos sayısından yola çıkarak düzenlenen konuşmalar dizisi ile sanatta yaşanan sürece yakından bakıyor. Her bölümünde farklı isimlerin konuk olduğu konuşma dizisinde, pandemi sonrası fiziksel mesafelenme gerekliliklerinin sanat üretimi ve sergilenmesindeki etkileri ele alınıyor.


Sanat Dünyamız Konuşmaları- Uluslararası Sanat Buluşmaları Cephesinde Neler Oluyor?
Tarih: 10 Temmuz Cuma, 18:00
Yer: Yapı Kredi Yayınları Instagram Hesabı


Sanat Dünyamız Konuşmaları’nın 10 Temmuz Cuma günü saat: 18:00’da internet üzerinden canlı olarak gerçekleştirilecek bu bölümünde İstanbul’un yeni sezondaki en önemli uluslararası organizasyonlardan biri olan 5. İstanbul Tasarım Bienali konuşulacak. İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı tarafından düzenlenen Tasarım Bienali Direktörü Deniz Ova’nın katılacağı söyleşiye Aslı ve Can Altay konuk olacak. Bu yıl “Empatiye Dönüş: birden fazlası için tasarım” başlığı altında yapılacak olan bienalin ekibi bu süreçte tasarımdan neler öğrenileceğini, bizi nasıl bir araya getireceğini ve tasarımın gündelik hayattaki kritik rolünü konuşacak.

Yapı Kredi Yayınları’nın Instagram üzerinden canlı olarak düzenleyeceği “Uluslararası Sanat Buluşmaları Cephesinde Neler Oluyor?” başlıklık etkinliğine  linke tıklayarak katılabilirsiniz.