(SEREL) ile Banyoda Yüksek ERGONOMİ ve Maksimum HİJYEN Sağlayın…

Çevre dostu ürünleriyle Türkiye’de bilinçli yapı oluşumunu destekleyen SEREL, doğal kaynakları korumaya yönelik tasarlanmış, hijyeni ön planda tutan ürünleri ile banyoları kusursuz yaşam alanlarına dönüştürüyor. SEREL’in estetik, tasarım, kalite ile hijyen teknolojisinin mükemmel birleşimini yansıttığı akrilik küvetleri ve duş tekneleri kullanıcılarına kalıcı bir memnuniyet sunuyor. SEREL, akrilik küvet ve duş teknelerini farklı ebat ve çeşitlerde üreterek tüketicilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

SEREL, akrilik küvet ve duş teknesi koleksiyonu ile özgün tasarım, konfor ve ergonomiyi bir arada sunuyor.  Yüzde 100 akrilikten üretilen koleksiyon, ABS plastik gibi maddeler içermeyen yapısından kaynaklanan üstün ve ayırt edici nitelikleriyle banyoları mükemmelleştiriyor. SEREL akrilik küvet ve duş tekneleri, su ve deterjan kullanımını en aza indirgiyor, yüzde 100 hijyen  ve tasarruf sağlamasının yanı sıra ekolojik dengeye katkıda bulunuyor. Koleksiyon; teknolojisi,  parlak ve gözeneksiz yüzeyi sayesinde sabun, yağ, kir, kireç gibi atıkları barındırmazken kolayca temizlenebiliyor. Yıllarca yüzey kalitesini koruyan akrilik küvet ve duş tekneleri, özel zımparalanma sistemi ile uzun süreli kullanımdan kaynaklanabilecek çizilmeleri de engelleyerek ilk günkü görüntüsünü koruyor.

Yoğun bir günün ardından ruhsal ve zihinsel gerilimi azaltmanın en güzel yolu

SEREL akrilik küvet ve duş teknesi koleksiyonun hidromasajlı seçenekleri ile yoğun bir günün etkilerini gidererek dinlenme ve rahatlamayı sağlıyor; vücudun ihtiyacı olan ruhsal, fiziksel ve duygusal enerjinin dengelenmesine yardımcı oluyor. Talebe göre; elektronik su jetli veya elektronik su + hava jetli olarak üretilen akrilik küvetler tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Zengin ebat, form ve fonksiyon seçeneği

SEREL akrilik küvetler, geniş bir ölçü ve tasarım çeşitliliği sunarak her ebat ve stildeki banyoya uyarlanabiliyor. Küvetler, dikdörtgen, köşe, oturmalı, elite dikdörtgen, otel tipi olarak farklı model ve boyutlarda üretiliyor.  Akrilik duş tekneleri ise dikdörtgen, kare, köşe, dikdörtgen oval formlarla kullanıcılarına ulaşırken farklı ölçü ve yükseklikte flat tekneler, monoblok tekneler ve panelli tekneler olarak ayrılarak her ihtiyaca cevap veriyor.