“Birlikte Öğrenme: Ekosistem Buluşması” (imece) ve (Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı) Partnerliğinde Gerçekleşiyor!

imece ve Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı partnerliğinde ve ara studio kolaylaştırıcılığında, 3 Haziran Çarşamba günü saat 09:15 – 12:45 saatleri arasında Zoom’da “Birlikte Öğrenme: Ekosistem Buluşması” gerçekleştiriliyor.


Birlikte Öğrenme: Ekosistem Buluşması
Tarih:
3 Haziran Çarşamba günü saat 09:15 – 12:45
Yer: Zoom
Kayıt: https://imece.typeform.com/to/mojOG5


“‘Yeni normalleri’ tasarlamaya başladığımız bu dönemde değişimi anlamlandırabilmek ve etkili müdahaleler geliştirmek için, farklı yaklaşımlar duymaya, deneyimlerden öğrenmeye ve işbirliği içinde hareket etmeye her zamankinden daha çok ihtiyacımız var.

Birlikte Öğrenme: Ekosistem Buluşması’nda, imece ve Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı partnerliği, ara studio kolaylaştırıcılığında sosyal fayda alanındaki profesyoneller ve kurumlar olarak içinde bulunduğumuz süreçteki yaklaşım ve öğrenimlerimizi paylaşmak ve yeniyi tasarlarken birbirimize nasıl destek olabiliriz keşfetmek istiyoruz. Tanışmak, birbirimizden öğrenmek ve işbirliklerini keşfetmek için  buluşuyoruz.

Buluşmada 25’in üzerinde organizasyon ve girişimin oturumlarına ev sahipliği yapılacak. Çıktılar bir araya getirilerek herkesin erişimine sunulacak.

Buluşmada Şehrine Ses Ver de yeni alanların, güncel ihtiyaçların, olası kullanımların şekillendireceği bir çalışma ortamını birlikte tasarlamak üzere  “Çalışma Kültürü 5.0” başlıklı bir oturum gerçekleştirecek.

Detaylı bilgi için: https://imecedialogues.com/


Program:
3 Haziran Çarşamba
9:15 – 10:15
Güne Başlama ve Tanışma
10:15 – 10:45
İlk Oturum: Sunumlar (Atölye, Habitat Derneği, Hedefler İçin İş Dünyası, KODA, KUSİF, S360, The School of Life, Teyit, TÜSEV)
10:45 – 11:00
Mola
11:00 – 11:35
İkinci Oturum: Öğrenimler & İşbirliği (Eğlenceli Bilim, Fazla Gıda, imeceLAB & Yenibirlider Derneği, Mektepp, Öğrenme Tasarımları, Önemsiyoruz, Presencing Institute Istanbul HUB, Şehrine Ses ver, TOYİ)
11:30 – 11:50 Büyük Grupta Buluşma
11:50 – 12:20
Üçüncü Oturum: Öğrenimler ve İşbirliği (Bambu Gönüllü Eğitim Platformu, Deep Democracy, İKSV-Tiyatro Kooperatifi-Dayanışmanın Yüzü Şiir, Maide Mutfak, Maker Çocuk ve Maker Atölye, Roof CoLiving, Viveka, Yaşar Üniversitesi (Korona Günlerinde İyilik))
12:20 – 12:45
Kapanış