(L’unica)’dan Açık Hava Sezonu için LOULOU Oturma Grubu…

Tasarımlarını kalite, dayanıklılık, konfor ve estetikle buluşturan bahçe mobilyası markası L’unica, yeni sezonun favorilerinden olmaya aday Loulou Oturma Grubu ile açık havada acı-tatlı bir uyum yakalamak isteyenleri cezbediyor. Kalın kumaş detayları, yuvarlak hatları ve  eskimeyen tasarımıyla zamansız bir şıklık sunan Loulou Oturma Grubu, yüksek sırtlı yapısıyla da rahat ve konforlu bir oturuma sahip.

Fark yaratan şık bahçelere konforlu ve estetik mobilyalarıyla imza atan L’unica, Loulou Oturma Grubu ile yeni sezona iddialı bir giriş yapıyor. Yalın bir görünüme sahip çizgileri ve kalın kumaş detayıyla zıtlığı harmanlayan L’unica, açık havada acı-tatlı bir uyum yakalamak isteyenleri cezbediyor. Yüksek sırtlı yapısıyla rahat ve konforlu bir oturuma sahip olan Loulou Oturma Grubu, yuvarlak hatları ve  eskimeyen tasarımıyla zamansız bir şıklık sunuyor.

Ezber bozan görünümü ile hayranlık uyandıran Loulou Oturma Grubu’na, L’unica’nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom’undan ulaşabilirsiniz.