AYDINLATMANIN Modern Yüzünü (Enza Home) ile Keşfedin!

Basic Serisi

Zamansız tasarımlarıyla yaşam alanlarının ruhunu değiştiren Enza Home, Basic ve Tripod serileri ile aydınlatmanın dekorasyonda ne kadar önemli bir unsur olduğunu gözler önüne seriyor. Özgün stilleri ve yenilikçi tasarımlarıyla farklı zevklere hitap eden Basic ve Tripod serileri şıklıklarıyla da büyülüyor.

Çağı yakalayan tasarımlarıyla fark yaratan Enza Home, aydınlatmanın dekorasyonun en önemli unsurlarından biri olduğu bilinciyle özel aydınlatma serileri sunuyor. Bu serilerden biri olan Basic modern tarzıyla dikkat çekerken, Tripod serisi ise İskandinav stiline gönderme yapıyor.

Tripod Serisi

Işığın dekorasyondaki güçlü etkisini çoklu ve zengin tasarım detaylarıyla buluşturan Basic serisi, şık mekanlar yaratıyor. Basic, birbirinden farklı geometrik formdaki modelleri ile özellikle çoklu kullanımlarda zengin bir kombinasyon imkanı sunuyor. Bakır, pirinç ve nikel metal malzeme seçenekleri ile siyah, yeşil, açık gri ve pembe renkleriyle modern tasarım anlayışını yansıtan Basic serisi, ayarlanabilir yüksekliği ile her mekana da uyum sağlıyor.

İskandinav stilini yansıtan Tripod serisi, ahşabın doğal ve güçlü tarzını aydınlatmayla yaşam alanlarına taşıyor. Özgün stiliyle dikkat çeken Tripod serisi, üç ayaklı formuyla benzersiz bir tarz sergiliyor. Siyahın asaletini estetik bir tasarımla buluşturan Tripod serisinin lambader ve abajur seçenekleri bulunuyor.