(L’unica)’dan YENİ Meridien Oturma Grubu…

Açık havanın ruhunu değiştiren bahçe mobilyaları markası L’unica, tam bir Akdeniz tasarımı olan yeni Meridien Oturma Grubu’nda ahşabın sıcaklığını göz alıcı şıklık ve rahatlık ile yeniden yorumluyor. Zamansız bir tasarım arayanların vazgeçilmezi olacak Meridien Oturma Grubu, renk uyumu, ağır görüntüsü ve özenli işçiliğiyle kendine hayran bıraktırırken, kalın minderleri ve kol detayıyla da ekstra konfor sağlıyor.

Evlerin dış mekanlarına şıklık katan Türkiye’nin önde gelen bahçe mobilyaları markası L’unica, 2020 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan yeni Meridien Oturma Grubu ile Akdeniz esintilerini dış mekanlarınıza taşıyor. Eşsiz renk uyumu ve tasarımındaki ahşap detayları ile sıcacık bir atmosfer oluşturan Meridien Oturma Grubu, aynı zamanda ağır görüntüsü ve özenli işciliğiyle ilgileri üzerinde topluyor. Kalın minderleri ve kol detayıyla ekstra konfor sağlayan Meridien Oturma Grubu, özgün tasarımıyla da iddiasını ortaya koyuyor.

Bahçe, balkon veya terasları için zamansız bir tasarım arayanların vazgeçilmezi olacak Meridien Oturma Grubu’na, L’unica’nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom’undan ulaşabilirsiniz.