Dalia Batarya: (E.C.A.)’dan Güncel Bir Çizgi…

Dünyada ve Türkiye’de muadili bulunmayan ürün gruplarıyla armatür sektörünü şekillendiren E.C.A., hem köşeli hem yuvarlak hatlarıyla karma bir forma sahip olan Dalia batarya, hibrit tasarım anlayışını sektöre kazandırıyor.

Çevre ve gelecek hassasiyetiyle geliştirdiği teknolojilerini sektöre kazandırarak tüketicilerinin her zaman yanında olan E.C.A., 20 yıl garantili ürünü Dalia batarya  ile ergonomik tasarımı çağdaş çizgilerle buluşturuyor.  Özel formuyla el yıkama esnasında elin lavabo kenarlarına değmesini engelleyen E.C.A. Dalia, banyolara hijyen sağlayan tasarım anlayışını getiriyor.

Ergonomik tasarım ile ayrıntılar güçleniyor

Eğimli gövdesi, çıkış ucundaki açılı perlatörü ile ergonomi ve kullanım rahatlığını bir arada sunan E.C.A. Dalia, kullanıcısına çağdaş bir formun tüm avantajlarını sunuyor. El yıkanırken elin lavabo kenarlarına değmemesini sağlayan batarya, banyolardaki hijyen arayışını ergonomik yapısıyla çözümlüyor. E.C.A. Dalia, tasarımındaki yuvarlak hat ve çıkış ucundaki köşeli hatlar ile göze çarpıyor ve bu sayede hem köşeli hem de yuvarlak hatlı lavabolarla uyum sağlayarak her mekanda kullanılabiliyor.

Tasarım ve ergonomisiyle göz dolduran E.C.A. Dalia, 20 yıl E.C.A. garantisiyle banyoların yeni yıldızı olmak üzere tüm E.C.A. satış noktalarından temin edilebiliyor.