(TREZZ Mobilya)’dan HAZERAN Koleksiyonu ile Evlere Yaz Dokunuşu…

Dekorasyonda ince zevki ve yaratıcı kimliğiyle öne çıkan Rezzan Benardete ve uzun yıllardır birçok başarılı projeye imza atmış iç mimar Tayfun Mumcu tarafından kurulan TREZZ mobilya özgün tasarımları ve yeni serisi ile yaşam alanlarına yeni bir soluk getiriyor.

Evlerimizde bolca vakit geçirdiğimiz bugünlerde evinizi küçük dokunuşlarla yeni mevsime hazırlayabilir, keyifli alanlar yaratabilirsiniz. TREZZ’in Hazeran serisi ile yaz mevsimini evlerinize taşıyın.

Doğal dokular ve renklerin bir araya geldiği hazeran serisi ile tanışın. Tasarım ilhamını naturel malzemelerin yalınlığından ve saflığından alan bu yeni seri özenli bir el işçiliği ile hayat buluyor.

Yaşam alanlarının farklı noktalarına dokunacak tasarımlardan oluşan koleksiyonda paravan, dolap, koltuk gibi ana mobilyalar ile birlikte sehpalar, puflar ve minimal değişiklikler ile maksimum etkiyi yaratabileceğiniz ev aksesuarları da yer alıyor.

CANE ve IKO yan sehpa gibi yeni tasarımlarla tanıştığımız seride, hazeran ile buluşarak yeniden yorumlanan MAKO puf, CAN kollu koltuk, CAB yan sehpa gibi TREZZ’in çok sevilen ürünleri de karşımıza çıkıyor.

TREZZ mobilya ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak ve alıcılarına ücretsiz dekorasyon danışmanlık servisi de veren markanın ürünleri ile tanışmak için www.trezz.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.