(GF Hakan Plastik) YERDEN ISITMA SİSTEMLERİ ile Yaşam Konforunuzu Artırın!

Kullanıcılarına katma değeri yüksek ürünleri ile avantajlar sunmayı amaç edinen GF Hakan Plastik, 2020 stratejileri doğrultusunda, ısınma maliyetinde olduğu kadar konfor ve sağlık koşullarını da karşılayan Yerden Isıtma Sistemleri konusuna ağırlık veriyor.

İdeal ısıtma eğrisi ile yerden ısıtma eğrisinin neredeyse birebir örtüşmesinden dolayı yerden ısıtma sistemleri, en ideal ısıtma sistemi olarak görülüyor.  Sistemin konut, işyeri, okul, hastane, spor salonları, otel, vb. farklı alanlarda kullanımı giderek yaygınlaşıyor.

Isı pompası, güneş enerjisi gibi alternatif ısıtma sistemleri ile de uyumlu olan GF Hakan Plastik Yerden Isıtma Sistemleri, düşük ısıtma suyu sıcaklığı (50°C’nin altı), enerjiden tasarruf edilerek ısınma maliyetlerinin azaltılmasına katkı sağlıyor. Standartlara uygun şekilde üretilip, uygun şartlarda ek parça bulundurmadan kangal şeklinde döşenen boru sistemleri, bina ömrü ile eşdeğer kullanım ömrüne sahip bulunuyor. Sistemin bakım gerektirmemesi maliyet açısından yine fayda sağlıyor.

Yerden Isıtma Sistemi, radyatörlü sistemlerin aksine ısıtmayı tabandan tavana doğru yapmasından dolayı daha sağlıklı ve güvenli ısınma yaratıyor. Zeminde farklı döşeme malzemeleri kullanılsa da mekan homojen ve eşit şekilde ısınıyor. Isınma konforu sağlayan bu özelliğin yanı sıra taban yüzeyinin 27 °C -28°C civarında olması, ortamın havasının kurumasını önlüyor; düşük sıcaklıktaki ısıtma sisteminin hava sirkülasyonu oluşturmasını engelleyerek toz kalkması gibi bir durum yaşanmasının önüne geçiyor.  Zeminden soğuk almayı önlemenin yanı sıra alerji ve astımı olan kişiler ve çocukların güvenliği açısından da avantajları bulunuyor.

Ayrıca ısıtmanın yerden gerçekleştirilmesi, mekanın net kullanım alanına ulaşmasına ve dekorasyon konusunda esnek olunmasına olanak tanıyor.


GF Hakan Plastik:
Georg Fischer, 1802 yılında kurulmuş İsviçre merkezli bir firmadır. 3 ana iş kolunda faaliyet göstermektedir: GF Piping Systems (Boru sistemleri), GF Casting Solutions (Hafif Döküm Çözümleri) ve GF Machining Solutions (Talaşlı İmalat Çözümleri). 33 ülkede 57 üretim tesisine ve yaklaşık 15.000 çalışana sahiptir. GF Piping Systems, plastik ve metalden yapılmış boru sistemleri konusunda dünyadaki lider kuruluşlardan biridir. GFPS, su ve gazın sanayi, kamu hizmetleri ve yapı teknolojisi içinde güvenli bir şekilde taşınması için sistem çözümleri ve yüksek kaliteli bileşenler üretmektedir. 3 ana gruba sahip GFPS, üst yapı, alt yapı ve endüstriyel alana yönelik ürünler sunmaktadır.  1965 yılında kurulan Hakan Plastik, yenilikçi yapısı ile plastik boru sistemleri alanında lider markalardan biridir. Türkiye’de sessiz boruyu ilk üreten firmadır.  2013 yılında gerçekleşen satın alma ile GF Hakan Plastik markası ile plastik boru sektöründe hem iç pazarda hem de ihracat alanında çalışmalarına devam etmektedir. Firma, sürdürdüğü başarılı çalışmalarla ISO 500 listesindeki yerini yukarılara taşımaktadır.

Tel: 0212 809 2033
Müşteri Bilgi Hattı: 0850 346 43 47
Web: hakan.com.tr / gfps.com/tr

Facebook: facebook.com/hakanplastik
Twitter: twitter.com/gfhakanplastik
Instagram: instagram.com/gfhakanplastik
Linkedin: linkedin/hakanplastik