(Knauf)’tan Çevreyle Bütünleşen Akustik Çözümler: Heradesign…

Knauf; çevreyle bütünleşen, fonksiyonel,  estetik görünümlü ahşap bazlı Heradesign® sistemleri ile ofislere, eğitim, spor, eğlence ve rekreasyonel tesislerinin akustik performansını estetikle birleştirerek arttırıyor. Ahşap, su ve magnezit ana bileşenlerinden oluşan Heradesign®, ürün teknolojisi ve ham madde kullanımı ile ilgili olarak ekolojik dengeye duyarlılığı ve sürdürülebilir teknolojisi ile doğayı selamlıyor.

Hoş, pozitif, konsantrasyonu ve verimliliği artıran mekanlar yaratmak için yalnızca ne duyduğumuz değil, ne hissettiğimiz de son derece önemli. Profesyonel, inovatif ve katma değer sunmak üzerine kurulu bakış açısı ile üstün performanslı çözümleri bir araya getiren Knauf, ahşap bazlı akustik sistemleri Heradesign® ile rahatsız edici tüm arka plan seslerini azaltıyor.

Yaşam alanlarındaki pozitif nitelikler artıyor

Ofislere, eğitim, spor, eğlence ve rekreasyonel tesislerine mükemmel çözüm sağlayan Heradesign® hem duvar hem de tavan yüzeylerine uygulanabiliyor.  Zamansız ve özgün tasarımlarıyla çok sayıda yaratıcı seçeneğe kapı aralayan ürün, sürdürülebilir malzemeler, ileri teknoloji ve mükemmel ses emilimi sayesinde yaşam alanlarının pozitif niteliklerini artırıyor. Piyasadaki neredeyse tüm tavan sistemleri ve profilleriyle uyumlu olan Heradesign®, sonsuz çeşitlilikte tasarım imkanı sunuyor.

80 yıl dayanıklı, geri dönüştürülebilir akustik çözüm

Heradesign® tavan ve duvar kurulumları için ağaç yününe dayalı yüksek vasıflı akustik çözümler sağlıyor. Benzersiz tasarımıyla sıcak bir karakter yansıtan Heradesign®, bina biyolojisi bakımından ekolojik olarak geçerli ve tamamen zararsız bir çözüm olarak sunuluyor. Akustik paneller, 80 yıldan fazla dayanabiliyorken, kolayca yerinden sökülebiliyor, boyanabiliyor, temizlenebiliyor ve geri dönüştürülebiliyor.

Buhar ve nem dayanımı ısı izolasyonuyla buluşuyor

Heradesign®, ürün teknolojisi ve ham madde kullanımı açısından sürdürülebilirlik ve koruma ilkesine sahip olması ile benzerlerinden ayrılıyor. Buhardan ve nemden etkilenmeyen ürün, akustik özelliğinin yanı sıra ısı izolasyonu da sağlıyor.

Birçok Avrupa ülkesinde, hem dekoratifliği hem de güçlü akustik ve dayanım özellikleri sebebiyle en çok tercih edilen ürünlerden olan Heradesign®, değişik renk, ebat, yüzey ve kenar seçenekleriyle temin edilebiliyor.


Knauf Türkiye:
Knauf Türkiye 5 kıtada 86’dan fazla ülkede 250 üretim tesisi ve satış ofisi, dünya genelinde 35,000 çalışanı ile kuru yapı sistemleri,  sıva ve aksesuarlar, yalıtım malzemeleri, zemin sistemleri ve şapları, sıva ve harç makine sistemleri ile dünyanın lider inşaat malzemeleri üreticilerindendir. Güney Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde yer alan ve bölge yönetiminin merkezi olan Knauf Türkiye stratejik konumu ve sahip olduğu 10 milyar Euro’nun üzerinde yüksek cirosu ile bölgesinin en önemli oyuncularındadır.