(Yıldız Entegre)’den Parkede “5G” TEKNOLOJİSİ Montajı!

Yıldız Entegre tarafından 5G kilit sistemi ile geliştirilen laminat parke serisi, sahip olduğu özel teknolojiyle döşeme hızını yüzde 40 artırırken, ustalar ile ev sahipleri için de zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor.

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte yenilenmeye ve çeşitlenmeye başlayan parkeler ev dizaynında da popülerliğini koruyor. Son yıllarda ev dekorasyonlarında ağaç bazlı malzeme kullanımı yeniden yükselişe geçerken, bu alanda hayata geçirilen teknolojik ürünler bir yandan ev sahiplerine maliyet avantajı sağlarken bir yandan da kullanım kolaylıkları nedeniyle büyük ilgi görüyor. Orman ürünleri alanında faaliyet gösteren Yıldız Entegre tarafından geliştirilen Varioclic Exclusive 5G parke serisi de bünyesinde barındırdığı teknoloji sayesinde bir yandan döşeme hızını artırırken bir yandan da hem ustalar hem de ev sahipleri için zaman ve maliyet avantajını beraberinde getiriyor. Dört tarafı mikro derzli olan seri, 5G kilit sistemi ve 8 mm kalınlığı ile montaj işlemlerinde kolaylık sağlıyor. Masif ahşap dokusu ve 10 farklı renk seçeneğine sahip seri, sahip olduğu 5G kilit sistemiyle de döşeme hızını yüzde 40’a varan oranlarda artırıyor.

Maliyet avantajı sağlıyor

Yıldız Entegre Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ercan Şahin

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Yıldız Entegre Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ercan Şahin, dünyadaki mimari ve teknolojik tüm trendleri yakından takip ettiklerini ifade ederken; “Tasarımını ve üretimini geliştirdiğimiz her üründe de bu trendleri belli noktalarda uygulamaya; teknolojinin ev dekorasyonuna olan faydalarını ürünlerimize entegre etmeye önem veriyoruz. Varioclic Exclusive 5G parke serimizde kullandığımız özel kilit teknolojisi de hem ustalar hem de ev sahipleri için büyük kolaylık sağlıyor. Yaptığımız çalışmalara göre bu 5G kilit sistemi ile bir günde ortalama 200 metrekare parke döşenebiliyor. Bu da diğer parke türlerine göre yüzde 40’a yakın daha hızlı döşenme hızı anlamına geliyor. Bu da ustalar için zaman tasarrufu; buna paralel olarak da ev sahipleri için maliyet avantajı yaratıyor” dedi.

Bir yatıran dört kazanabiliyor 

Ev dekorasyonlarında ağaç bazlı malzeme kullanımının gün geçtikçe arttığının altını çizen Ercan Şahin şöyle devam etti: “Laminat parke kullanımı yaşam alanlarına şıklık kattığı kadar, yaşam alanlarının değerini de ciddi oranda artırıyor. İş ortaklarımızdan aldığımız geri bildirimler de özellikle orta ve üst segment laminat parke gruplarında, bir birimlik yatırımın evin değerinde 3-4 birimlik katma değer yaratabildiğini gösteriyor. Bu da günümüz gayrimenkul sektöründe, özellikle ev sahipleri için de laminat parkenin önemini gözler önüne seriyor.”

Ayrıntılı bilgi için: www.yildizentegre.com


Yıldız Entegre:
Yıldız Entegre, 1890 yılında Trabzon’da kereste ticareti ile başlayan iş hayatında kazandığı deneyimleri, 1982 yılında kurumsallaşma hamlesiyle ileriye taşıyarak orman ürünleri sektöründe global bir oyuncu olmayı başardı.

Girişimci ve yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratan Yıldız Entegre, Türkiye’nin en büyük 50 sanayi şirketinden birisidir. Dünyada orman ürünleri sektöründe yer alan ilk 10 şirket arasındadır. 1.725.000 m²’den fazla alanda kurulu bulunan, farklı coğrafyalardaki 7 üretim tesisi, 3 liman terminali ve 3 deposu ile çalışmalarını ‘Doğaya ve insana saygı’ ilkesiyle gerçekleştiren Yıldız Entegre, tüm üretim tesislerinde toplam 12.000 m3/gün levha üretim kapasitesine sahip.