Brera Koltuk Takımı: Hem Şık Bir Koltuk Hem Geniş Bir Yatak…

Çağdaş dekorasyon anlayışını yeni bir solukla yorumlayan Enza Home’un yeni koltuk serisi Enlarge koleksiyonunda yer alan Brera Koltuk Takımı, şıklığı ve konforuyla yaşam alanlarını güzelleştiriyor. Hem şık bir koltuk hem de geniş bir yatak olan Brera, fonksiyonelliğin estetikle mükemmel uyumunu sunuyor.

Bir mobilyadan daha fazlasını arayanlara benzersiz tasarımlar sunan Enza Home, Brera Koltuk Takımı ile konfor ve estetiği işlevsellikle buluşturuyor. Zarafetin detaylarda gizli olduğunu bir kez daha ortaya koyan Brera Koltuk Takımı, yaşam alanlarına şıklık katarken Enza’ya özel kolay açılır-kapanır yatak mekanizmasıyla geniş bir yatağa dönüşebiliyor.

Brera Koltuk Takımı, üçlü ve ikili koltuklarda geniş yatağının yanı sıra ekstra depolama alanı sağlayan sandık özelliğiyle de dikkat çekiyor. Benzer koltuklarda yatak ölçüsü 110×180 cm iken Brera’nın üçlü koltuğu 150×197 cm yatağıyla iki kişinin rahatça uyuyabileceği, konforlu bir alan sunuyor. Kullanışlı modülleriyle her mekana uyum sağlayan Brera, tasarıma yeni nesil bir bakış açısıyla yaklaşıyor.