(VitrA)’ya İKİ iF ÖDÜLÜ Birden…

VitrA Equal Bellini

Claudio Bellini iş birliğiyle tasarlanan Equal banyo koleksiyonu ile VitrA’nın en yeni karo sistemlerinden CementMix, iF Design Award 2020 ödülü aldı.

Ürün ve tasarım kalitesi açısından dünya çapında mükemmelliğin sembolü olarak kabul edilen iF’ten VitrA’ya iki yeni ödül geldi. Claudio Bellini iş birliğiyle geliştirilen ve geçtiğimiz yıl Good Design ödülüne layık görülen VitrA Equal banyo koleksiyonu, iF ödülünün sahibi oldu. Dünya çapında trend otoritesi olarak kabul edilen WGSN’nin Cersaie Fuarı için hazırladığı raporda trend belirleyiciler arasında gösterilen VitrA CementMix karo sistemi de iF’ten ödülle döndü.

Vitra Cementmix

1953’ten bu yana düzenlenen iF Design Award’a bu yıl 56 ülkeden 7.289 başvuru yapıldı. Ürünler; tasarım, endüstri ve mimari alanlarında uzman 78 kişilik uluslararası jüri tarafından, yenilikçilik, fonksiyonellik, estetik ve çevre sorumluluğu gibi kriterlerle değerlendirildi. VitrA’nın ürünleri ayrıca; EDIDA, Design Innovation, Design Plus, Good Design, Iconic Awards, Interior Innovation, PlusX, Red Dot ve Wallpaper gibi dünyaca ünlü tasarım ödüllerine sahip.