(OSRAM)’dan Hem BAHÇE Hem ENDÜSTRİYEL Aydınlatma için LED Sürücüler…

Aydınlatma teknolojilerinde dünyanın lider şirketlerinden OSRAM bitkilerin güçlü ve sağlıklı büyümeleri için ihtiyacı olan aydınlatmayı OT FIT 380 D NFC HC LED sürücü ile sağlıyor. Serasına güçlü aydınlatma sistemi kurmak ya da bahçe aydınlatmasını yenilemek isteyenler için gereken tüm özel kriterleri karşılayan OT FIT 380 D NFC HC ile OSRAM, endüstriyel tesislerdeki sorunların da üstesinden gelecek, özel olarak üretilmiş LED sürücüsünü piyasaya sürüyor.

OSRAM’ın yeni OT FIT 380 D NFC HC lineer LED sürücüleri 380 W’a kadar yüksek güç ve 150 ila 550 V aralığında nominal çıkış gerilimi sağlıyor. Böylece yüksek güçlü LED modülleri seri olarak bağlayabilir ve 400 ila 1400 mA çıkış akımı aralığı sayesinde, çeşitli modüllere ve akımlara kolayca uyarlayabilirsiniz.

Hem yüksek enerji tasarrufu hem uzun kullanım süresi

OSRAM OT FIT 380 D NFC HC, uzun vadede oldukça yüksek bir oranda enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı oluyor. Sabit Lümen Çıkışı (CLO) özelliğiyle donatılan bu sürücüler, 100 bin saate kadar uzun kullanım ömrüyle öne çıkıyor. Ayrıntılı bir tasarıma ve sertifikasyona sahip olan ve peyzaj uygulamalarında da kullanılan LED sürücüler, 5 yıllık ürün garantisine de sahip.