(Lagu)’dan FARK YARATAN Yaşam Alanları…

Hayata geçirdiği tasarımlarıyla, daha iyi bir yaşam için özel ürünler sunan Lagu, dekorasyona kazandırdığı yeni bir anlayışla, Teşvikiye’deki mağazasında hizmet veriyor.

Geçtiğimiz Ağustos ayında Teşvikiye’de açılan mağazasında hizmet veren Lagu, özenle tasarladığı ürünlerini sanatla harmanlayarak özel koleksiyonlar hazırlıyor. Doğal malzemeler kullanarak ortaya çıkardığı tescilli tasarım mobilya ve aksesuarları daha iyi yaşamak isteyenlerle buluşturarak, sanatı yaşam alanlarına taşıyor. Sunduğu iç mimari çözümlerle de sürecin her adımında müşterilerinin yanında olan Lagu, kaliteli malzemelerini özel tasarımlarla birleştirerek “İyi yaşam”ı benimsemiş kitlelerle buluşan bir marka.

Daha iyi yaşa

Tasarım stüdyosundan, tecrübeli zanaatkarların ellerinde şekillenmesi için atölyeye, sonrasında mağazaya ulaşan ürünler; sade, şık, doğal ve estetik. Daha iyi yaşam için çözümler sunan Lagu, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve kaliteden ödün vermeyen tasarımlarıyla, hayatınıza dokunurken; tüm süreç boyunca proje desteği, kişiselleştirilebilir ürünler, teslim ve montaj hizmetleri de sunuyor.

Daha iyi yaşamanın bir sanat olduğu düşüncesi ile Lagu’yu kuran Dilek ve Ufuk Ceylan, “Lagu ile tasarım ve sanatın dönüştürücü gücünü hayatlarımıza taşıyarak daha iyi yaşamak isteyenlere özel çözümler sunuyoruz” diye belirtiyorlar. Kaliteyi; ince işçilik ve doğal materyallerle destekleyerek tasarım anlayışının merkezine koyan Lagu, ürünlerinde, doğal malzemelerin eşsizliğini ön plana çıkararak; özel mermerler, pirinç, altın ve masif ahşap gibi benzersiz parçalar kullanıyor.


Lagu:
2016 yılında temelleri atılan Lagu, Singapur-İstanbul ortaklığıyla kuruldu. Kırkın üzerinde tescilli tasarımı bulunan ve özel mobilya üretimi ile birlikte iç mimari çözümler sunan firma, Teşvikiye’deki mağaza ve tasarım stüdyosunda hizmet vermektedir.