(InnDESIGN) Otel Yapıları, Tasarım, Yenileme ve İş Platformu Fuarı ANTALYAda!

Antalya Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi, 13-16 Kasım 2019 tarihleri arasında, turizm ve yapı/dekorasyon sektörlerini buluşturacak olan InnDESIGN Otel Yapıları Tasarım Yenileme Fuarı ve İş Platformu’na ev sahipliği yapacak.

Antalya, 13-16 Kasım’da otel tasarımının, yenilemenin merkezi olacak. Yatırımcılar, otelciler ve yapı tasarımcıları-uygulamacıları ile malzeme endüstrisi Konyaaltı Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir araya geliyor.

Alanya’dan Fethiye’ye kadar sahil bandında sıralanan yüzlerce turizm tesisi sezon sonunda bir sonraki sezona hazırlanmak, yeni yatırımlarını ve yenileme projelerini gerçekleştirmek için her yıl Kasım’da otelleri için yeni çözümler arıyorlar.

Profesyonel etkinliklerin, uluslararası ticaretin, turizm mimarisinin, modern kentleşmenin ve tasarımın odağı Antalya’da; tasarım dünyası, projeciler ve yatırımcılar yepyeni ve baştan sona profesyonel bir iş platformu olan InnDESIGN – Otel Yapıları, Tasarım, Yenileme ve İş Platformu Fuarı’nda biraraya geliyorlar.

Akdeniz bölgesine gelmesi hedeflenen yüksek gelirli turistler tasarım ve markalaşma ile bölgeye çekilecek. Mevcut tesislerin renovasyonunda çevre dostu ürünler, özgün mimari tasarımlar uygulanarak uluslararası markaların tesis sayısını artırması öngörülüyor.

13-16 Kasım 2019 tarihleri arasında Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi, turizm ve yapı/dekorasyon sektörlerini buluşturacak olan InnDESIGN Otel Yapıları Tasarım Yenileme Fuarı ve İş Platformu’na ev sahipliği yapacak.

InnDESIGN 2019 ile eşzamanlı düzenlenmekte olan etkinlikler:
PANEL/13 Kasım – Otel Yapılarında Yangın Güvenliği Tasarım ve Uygulaması
PANEL/13 Kasım – Otellerde Enerji Verimli ve Sürdürülebilir Mekanik Tesisat Yatırımları
PANEL/14 Kasım – Otel Yapılarında Yenileme Trendleri ve Markalaşma
SERGİ/13-16 Kasım – Geleneksel Kent Dokusunda Estetik / Fotoğraf Sergisi

Detaylı bilgi için: www.yapex.com/inndesign