Dyofleks ile (Dyo)’dan SU SIZDIRMAYAN Çatılar…

DYO’nun çatı izolasyonu için geliştirdiği Dyofleks, çatılarda su ve neme karşı mükemmel çözümler sunuyor. Sıcak ve soğuktan etkilenmeyen Dyofleks, su geçirmez yapısıyla çatıların su sızdırmasının önüne geçiyor.

Yapıların dış etkenlerden korunmasında izolasyon büyük bir önem taşırken, Türkiye’nin boyada öncü şirketlerinden DYO tarafından su yalıtım ve özellikle çatı izolasyonu için geliştirilen Dyofleks çatılara yüksek koruma sunuyor. Her yıl 30’un üzerinde piyasaya yeni ürün sunan, Ar-Ge harcamaları toplam cirosu içinde yüzde 2,5-2,8 arasında paya sahip olan DYO’nun çatı izolasyon ürünü Dyofleks, ileri teknoloji ile deneyimi aynı çatı altında buluşturan özel bir ürün olarak dikkat çekiyor.

Su geçirmez bir yapıya sahip

Kullanım alanı oldukça yaygın olan Dyofleks, özellikle su ve nem geçirmezliği istenen binalarda, beton, sıva, tuğla, ytong, briket, eternit, ahşap çatı kaplama levhalarında tercih ediliyor. Su geçirmez bir yapıya sahip olan Dyofleks, yarı akışkan yapısı ile yüzeyleri kolaylıkla kaplıyor.

Soğuk ve sıcağa karşı yüksek elastikiyet

Kaliteden ödün vermeden, teknoloji ve yeniliği ön planda tutarak müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten DYO’nun çatı izolasyon malzemesi Dyofleks, yüzde 600 elastik olması nedeniyle de sıcak ve soğuğa karşı elastikiyetini koruyor.  Kimyasal etkilere ve UV ışınlarına dirençli olan, su buharı geçirgenliği sayesinde nemin dışarı çıkmasını sağlayan Dyofleks, dekoratif yapısı ile de oldukça şık bir görünüm sunuyor.