(VitrA)’dan SAĞLIKLI Banyolar!

Şehir hayatı, sunduğu pek çok olanağın yanı sıra, sağlıklı yaşama dair kaygıları da beraberinde getiriyor. Şehirli insanlar, sağlıklı yaşamak için maddi-manevi yüksek maliyetleri karşılamak zorunda kalıyor. Şehir hayatının nispeten daha korunaklı olduğu düşünülse de örneğin banyoda geçirilen birkaç dakika, bir insanın hayatını olumsuz yönde etkileyebiliyor. Banyo temizliğinde kullanılan güçlü kimyasallar ise günlük hayatta temas edilebilen en kanserojen maddeler olarak öne çıkıyor. Sağlıklı banyolar olmadan, sağlıklı yaşam için harcanan tüm çaba boşa gidebiliyor.

VitrA’nın tüm seramik sağlık gereçlerinde kullandığı iyon katkılı VitrA Hygiene yüzey teknolojisi, sağlıklı banyolar tasarlanmasına olanak tanıyor. VitrA markalı tüm klozet ve lavabolarda ek ücret ödemeden sahip olunan teknoloji, seramik ürünlerde zararlı bakterilerin oluşumunu %99,9’a kadar engelliyor.

Üretim sürecinde pişirilme öncesinde ürünün hem iç hem de dış yüzeylerini tamamen kaplayacak şekilde uygulanan VitrA Hygiene’in koruyucu gücü, seramik ürünlerin kullanım ömrü boyunca devam ediyor. Bakterilerin kolonileşmesini önleyen teknoloji, onların DNA ve RNA yapılarını bozarak zararlı bakterilerin yoğun kimyasal kullanımına gerek kalmadan yok olmasını sağlıyor. Banyolarda hijyenik bir ortam yaratarak insan sağlığını koruyor.

Kolay temizlik!

VitrA İnovasyon Merkezi’nde geliştirilen VitrA Clean ise kir ve kirli suyu tutmayan hidrofobik (suyu sevmeyen!) yüzeyler yaratıyor. Su damlaları seramik yüzeyde cıva gibi hareket ederek tüm tortu ve kiri bünyesine alarak gidere götürüyor. Ücret farkıyla sahip olunabilen VitrA Clean yüzey kaplama teknolojisi sayesinde güçlü temizleyicilere ihtiyaç duyulmadan kolaylıkla temizlik yapılabiliyor.