(GROHE) Mutfak Eviyelerinin Etrafı için BİREYSEL Çözümler!

İki renk ve beş tasarımda pazara sunulan GROHE Composite Eviyeler, var olan paslanmaz çelik eviyeleri tamamlıyor.  GROHE Kitchen Colors ise, renkli batarya ve eviyeleri mutfağın en önemli parçalarına dönüştürüyor. GROHE ilk defa olarak eviyenin altında GROHE su sistemleri ile mükemmel uyuma sahip olan ve mutfaktaki bağımsız çöp tenekelerini gereksiz hale getiren atık sistemleri de sunuyor.

Tencere doldurmak, yemek hazırlamak ve leziz bir yemeğin ardından bulaşıkları yıkamak: Hızlıca halletmek isteyeceğiniz bu işleri yaparken mutfak eviyesinin etrafındaki çalışma alanı önemli bir işlev üstlenir ve her gün sayısız defa kullanılır. Mutfakların günlük yaşamın odak noktası haline geldiği günümüzde tarz ve tasarımın, tüm fiyat segmentlerindeki önemi de gitgide artıyor. İşte tam da bu noktada GROHE, mutfak eviyesinin etrafındaki tüm çalışma alanındaki her türlü gereksinime yönelik bireysel sistem çözümleri sunarak fark yaratmayı sürdürüyor. Kalite, fonksiyonellik, sürdürülebilirlik ve tasarım, form ve fonksiyonda mükemmel uyumu yakalayan GROHE mutfak portföyü, diğer mutfak aksesuarları ile birlikte ve çeşitli tasarım seçenekleri ile bir araya getirilebiliyor. GROHE Kitchen Colors, artık seçili eviye, batarya ve GROHE Blue ve GROHE Red su sistemlerinin yanı sıra, zamanın ötesine geçen moda renklerdeki aksesuarları da içeriyor ve her mutfağa bireysel, renkli bir görünüm kazandırıyor. Portföyde ilk defa olarak, GROHE artık eviyenin altında GROHE su sistemleri ile mükemmel uyuma sahip olan ve mutfaktaki bağımsız çöp tenekelerini gereksiz hale getiren atık sistemleri de sunuyor.

GROHE Kompozit Eviyeleri – Form ve Fonksiyonda Mükemmel Uyum

GROHE, mutfak eviyeleri yelpazesini, Granite Black ve Granite Gray renklerindeki kompozit eviyeler ile genişleterek PerfectMatch’i Chrome ve SuperSteel yüzeylere sahip bataryaların yanı sıra GROHE Kitchen Colors’da da sunuyor. Modern görünümlü kompozit eviyelerin özellikleri, mutfak profesyonellerini bile mutlu edecek düzeyde. Son derece dayanıklı olan yüzey, 280 dereceye varan sıcaklıklara dayanıyor. Keskin bıçaklar, yemek hazırlarken eviyenin çizilmeye dayanıklı yüzeyine zarar veremiyor. Yemek sonrası bulaşık yıkamayı kolaylaştıran eviyenin cömert boyutları sayesinde büyük boydaki tencereler bile rahatça yıkanabiliyor.

Gürültüyü azaltan GROHE Whisper yalıtımı sayesinde, bulaşıklar yıkanırken eviyede meydana gelen tipik gürültü de asgariye indiriliyor. Beş farklı tasarımda, kompozit eviyelerde bir, bir buçuk veya iki hazne ve bulaşık sepeti seçenekleri bulunuyor. İster standart tezgah üstü model olsun isterse tezgah altı eviye, her mutfak için uygun bir model mevcut. Tıpkı AISI 304 ve AISI 316 alaşımlarından üretilen GROHE paslanmaz çelik eviyelerde olduğu gibi, yeni kompozit eviyede de, çok sayıda önceden delinmiş delik ve batarya ve sifon kullanımı için bir GROHE QuickFix montaj kiti ile, montaj sırasında ek alet ihtiyacını ortadan kaldırarak tüm sürecin hızlı ve ekin şekilde yürütülmesini sağlıyor. GROHE, standart 5 yıllık garantisini tüm eviye portföyünde de sunuyor.

GROHE Kitchen Colors Renkli Vurguları Mutfağa Taşıyor

Yenilikçi Fiziki Buhar Biriktirme (PVD) imalat süreci sayesinde, GROHE seçili batarya ve eviyelerde mutfağa ara renkleri de taşıyor. Havacılık ve uzak sanayinde kullanılan teknoloji, yüzey kalitesinde yeni bir standart belirledi: Kroma kıyasla üç kat daha sert ve çizilmeye karşı on kat daha dayanıklı yüzey, batarya ve eviyelerin sadece güzel görünmesini değil, aynı zamanda mutfakta en zorlu günlük kullanıma dahi dayanabilmesine imkan veriyor. Sonuçta da, tüketiciler kendi yaşam tarzlarına uyan ara renkleri yaratabiliyorlar. 20 cm tekne derinliğine sahip K700U eviye serisi, fırçalanmış ve cilalı yüzeylere sahip farklı batarya serilerine mükemmel şekilde uyan Brushed Hard Graphite, Brushed Cool Sunrise ve Brushed Warm Sunset renklerinde temin edilebiliyor. Aynı renklerdeki GROHE Blue ve GROHE Red su sistemleri de daha küçük, ama aynı ölçüde özel bir renk seçkisiyle mutfağa renk katıyor. GROHE Kitchen Colors, tüketicilere PerfectMatch batarya ve eviye konusunda neredeyse sınırsız kombinasyon yaratma imkanı sağlanıyor.

GROHE’nin Su Sistemleri ile Uyumlu Ismarlama Atık Sistemleri

GROHE, mutfak eviyesinin etrafındaki çalışma alanı için eksiksiz portföyünü yeni atık sistemleri ile tamamlıyor. Eviyenin altındaki dolapta döner kapılar ve çıkartılabilir kapı montajı için uygun olan atık sistemleri, GROHE Blue ve GROHE Red su sistemleri ile uyumlu ölçülerde üretildi. Çalışan raylar, panel ve çöp tenekeleri, GROHE’nin su sistemleri ile mevcut alana ideal şekilde uydurulup yeterli alan bırakarak, mutfakta çalışırken pratik olmayan ve sıklıkla hantal olan bağımsız çöp tenekeleri gereksiz hale getiriyor. Atık sistemleri, mutfak eviyesinin etrafındaki pratik ve fonksiyonel çalışma alanının bütünlüğü korurken, meşgul günlük yaşamınız için maksimum rahatlık sunuyor. 60cm veya 90cm genişliğindeki eviye dolapları için mevcut, bir, iki veya üç çöp tenekesi kullanılabiliyor. Çöpün yerleştirileceği dolabın genişliğine bağlı olarak, 16 ila maksimum 40 litreye kadar kapasite kombinasyonu mevcut.


GROHE:
GROHE dünyanın önde gelen banyo ve mutfak çözümleri üreticisi olup 2400’ü Almanya’da olmak üzere 6000 kişiyle faaliyet göstermektedir. GROHE 2014 yılından bu yana LIXIL Group Corporation bünyesinde yer almaktadır. Uluslararası bir marka olarak GROHE, marka değerleri olan teknoloji, kalite, tasarım ve sürdürülebilirlikle “Saf su keyfi” yaşatmak için çalışır. GROHE kuruluşundan bugüne hep yeni ürün kategorileri geliştirmiştir. Son ürünleri arasında GROHE Blue ve Red su sistemleri, günümüzde yaygınlık kazanan akıllı evlere yönelik yenilikçi bir parça olan GROHE Sense su güvenliği sistemi dikkat çekmektedir. Yenilikçilik, tasarım ve geliştirme, Almanya’daki üretim tesislerinde entegre bir sürece dönüşür. Bunun sonucunda tüm GROHE ürünlerinde bir kalite damgası olarak “Made in Germany” ibaresi yer alır. GROHE sadece son on yıl içinde 300’ü aşkın tasarım ve yenilikçilik ödülü kazanmanın yanı sıra “Almanya’nın en sürdürülebilir büyük markaları” arasında gösterilerek başarısını kanıtlamıştır. Almanya hükümeti tarafından verilen CSR ödülünü sektöründe kazanan tek kuruluş olan GROHE, Fortune® dergisinin “Dünyayı Değiştiren 50 Şirket” listesinde de yer almıştır.

LIXIL:
LIXIL gündelik hayatın gerçek sorunlarını çözerek herkes için her yerde ev hayatını güzelleştiren öncü tesisat ve konut malzemeleri üretmektedir. Japonya’nın lider teknolojisi ve yenilikçiliğinin gücünü ardına alan grup, evleri dönüştüren kaliteli ürünler geliştirir. Fakat LIXIL’in farkı, bunları yaparken anlamlı tasarım, girişimci ruh, herkesin erişebilmesine kararlılık ve sorumlu ticari faaliyetler gibi hedefler doğrultusunda çalışır. Bu yaklaşım kendisini INAX, GROHE, American Standard ve TOSTEM gibi sektör lideri markalarda gösterir. Dünyanın 150’den fazla ülkesinde 70.000’i aşkın çalışanımızla, her gün bir milyardan fazla insanın hayatına dokunan ürünler yaratıyoruz. Ayrıntılı bilgi için www.lixil.com