(Koleksiyon)’dan Zamansız Tasarımlara ÖZEL FIRSATLAR

Koleksiyon ev ve ofise dair evini yenilemek isteyenlere, yeni evlenecek çiftlere ve ofislerine yeni bir düzen getirmek isteyenlere özel fırsatlar sunuyor.

30 Haziran’a kadar uzatılan ve tüm mobilyalarda geçerli %10 KDV indirimli %8 KDV avantajına ek olarak; kanepe, koltuk, sehpa, sandalye, çalışma masası, depolama ünitesi ve aydınlatma yataklardan kanepelere, sandalyelerden büfelere kadar uzanan seçili tasarımlar, Zamansız tasarımlar özel fırsatlarla Koleksiyon’da” kampanyası ile %20 indirim ve vade farksız 5 taksit avantajı ile sunuluyor. Zıraat Bankası Bankkart Combo ile yapılacak alışverişlerde ise kullanılan avantaja ek %5 indirim ve 4 taksit fırsatı sunuluyor.

Koleksiyon’un zamansız tasarımları ile yaşam ve çalışma alanlarınıza yenilikçi, yaratıcı ve fonksiyonel tasarımları avantajlı fiyatlarla dahil etmek için en yakın Koleksiyon Mobilya mağazasını ziyaret edebilirsiniz.


Koleksiyon:
Mimar Faruk Malhan tarafından 1972 yılında Ankara’da kurulan Koleksiyon mobilyadan cam, porselen ve tekstil ürünlerine oldukça zengin bir ürün gamını tam 40 yılı aşkın süredir tüketicilerin beğeni ve hizmetine sunmaktadır. Koleksiyon, 1988 yılından bugüne Tekirdağ’da 86 bin metrekarelik alanda kurulu kapasitesi ile ev ve ofis mobilyası üretimi yaparak İngiltere’den New York’a dünyanın 20’yi aşkın uluslararası noktasında faaliyet göstermektedir. Yeni düşünce, yeni standart ve yeni tasarım kavramlarını sentezleyen yüksek kalitede mobilya tasarımı anlayışıyla, endüstri ürünlerinden çok, düş ve düşüncelerin ürünlerini yaratmaya çalışan Koleksiyon’un çalışma kültürü üzerine odaklanan yenilikçi konseptleri sayesinde Türkiye ve dünyada birçok büyük şirket ofislerinde Koleksiyon Mobilya ürünlerine yer vermektedir. Ev mobilyasındaki yeni yaşam alanı kurgusu ile de dikkat çeken Koleksiyon hakkında detaylı bilgiye www.koleksiyon.com.tr’den ulaşabilirsiniz.