(British Safety Council), 61. Uluslararası İŞ GÜVENLİĞİ Ödülleri Sahiplerini Buldu!

Doğa HSE Group’un Türkiye’deki iş ortağı olan British Safety Council, Uluslararası İş Güvenliği Ödülleri (International Safety Awards) ile sağlık ve güvenlik konusundaki olumlu katkıları, yenilikleri ve iyi uygulamaları ödüllendiriyor.

Kurumlara, sağlık ve güvenlik alanında fark yarattıkları çalışmaları, yönetim şekillerini ve uygulamalarını sunarak doğru yolda olduklarını kanıtlamaları için fırsat tanıyan yarışmaya dünya çapında, her sektörden, her ölçekte kurum ve kuruluş katılıyor. Değerlendirmelerin bağımsız bir teknik ekip tarafından yapıldığı yarışmanın 2019 yılında gerçekleştirilen 61. edisyonunda dünya genelinden 600’e yakın firma 10 farklı kategoride ödül aldı.

Türkiye’den de inşaat, lojistik, havacılık, kimya, maden, tekstil, hizmet gibi farklı sektörlerden Alışan Lojistik, Betek Boya, Borusan Lojistik, Coats, Crown Bevcan, Çimko, Enka, Erdemir, GKN Driveline, İSKİ, Organik Kimya, Pegasus ve 3M Türkiye ödüle layık görüldü.

2020 yılında 62.’si düzenlenecek olan organizasyon için başvurular Haziran ayında başlayacak. Ayrıntılı bilgi için: https://dogahse.com/dogaisg/british-safety-council/safety-awards/