(Ham:m Design) YENİ Mağazası ile (HOM Design Center)da!

En yeni koleksiyonlarını ve en sevilen tasarımlarını HOM Design Center’da bulunan yeni mağazasında müşterileriyle buluşturan Ham:m Design, her geçen gün büyümeye devam ediyor. Ham:m Design, Kurucu Ortağı İç Mimar Muhammed Taşlı’nın katılımıyla tasarım anlayışını ve gelecek projelerini HOM Design Center’daki mağazasında verdiği özel bir davetle basınla paylaştı. 

Ham:m Design Kurucu Ortağı, İç Mimar Muhammed Taşlı

Özgün tasarımcılarla özgün koleksiyonlar sunan Ham:m Design,”Kullanıp atılmaz, miras bırakılır” mottosuyla zamansız çizgiler taşıyan, eskidikçe güzelleşen, duruşuyla kendine güveni ifade eden ürünler vadediyor.

Geleceğin antikalarını tasarlayan, doğalı ve rahatlığı merkezine taşıyan Ham:m Design, yerel zanaatkarların elinden çıkan tasarımlarını tamamen el işçiliği ile üreterek, dekorasyon dünyasına yeni bir anlayış getiriyor.

 

Ham:m uzmanlığı Ham:m Plus’ta 

Ham:m Plus, ücretsiz iç mimari danışmanlık hizmetiyle ev veya iş yerlerinde hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. Söz konusu ev ve iş yeri dekorasyonu olunca, stil ve ihtiyaç faktörü her zaman ön plana çıkıyor. Ham:m Plus, ilham veren fikirleriyle  beklentiler doğrultusunda kişiye özel mekanlar tasarlıyor. Kullanıcıyla birebir iletişim kuran Ham:m Plus, tüm ayrıntılarıyla düşünülmüş özgün mekanlar yaratıyor.

Geleneksel üretim biçimleri ve endüstriyel teknikler

Ham:m Design, geleneksel üretim biçimlerini endüstriyel tekniklerle harmanlayarak unutulmaya yüz tutmuş bir değer olan zanaatkarlığa hak ettiği saygıyı kazandırmayı amaçlıyor. Kurumsal alanda şirketlere ve mimarlara hizmet veren bir marka olma yolunda da hızla ilerleyen Ham:m Design; online satış kanalıyla en sevilen ürünleri; Mama” sallanan koltuk, “Sandık” dolap, “Büfet” büfe ve “Bey” koltuğun yanı sıra yüzlerce farklı mobilya ve aydınlatma tasarımını da Türkiye’nin her köşesine ulaştırıyor.

“Mama” sallanan koltuk

Farklı zevklere hitap eden “Mama”, geleneksel sallanan sandalyelerin modern bir yorumu olarak karşımıza çıkıyor. Eğlenceli, sade ve rahat tasarım, dinlenme ve kısa bir uyku için televizyon izlerken mükemmel bir seçenek.

“Sanık” dolap

Modern çizgilerin ahşapla buluştuğu “Sandık”, metal ayakları ve pirinç kulpları sayesinde sade ve sağlam bir duruş sergiliyor. Farklı çekmece, kapak ve kulp seçenekleriyle özelleştirilebilen “Sandık” dolap, formlara bölünerek ihtiyaç duyulan ebatta alanlar tasarlama imkanı ile kullanışlılığını maksimize ediyor.

“Büfet” büfe

Adeta mütevazı şıklığın simgesi olan “Büfet”; mutfak, salon ve çalışma odalarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Ham:m’ın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan “Büfet”; Girift, Plus ve Anene gibi farklı Ham:m ürünleri ile etkileyici bir kombin oluşturuyor.

“Bey” koltuk

Tekli ve ikili versiyonu bulunan “Bey” koktuk koleksiyonu, form ve fonksiyonelliğin muhteşem uyumunu yansıtıyor. Geleneksel sandalye formuna özgün bir tavırla yaklaşan “Bey” in uzun ve sivri uçlu ayakları hem görsel hem de fiziksel açıdan zarif bir perspektif yaratıyor.