(DYO)’nun Geliştirdiği DYONEM Mekanlarda ISI KAYBINI Önlüyor!

DYO’nun rutubetli mekanlara karşı özel olarak geliştirdiği Dyonem, sadece mutfak ve banyoda değil, bebek odaları da dâhil her türlü iç mekânda rahatlıkla kullanılabiliyor. Dyonem içeriğindeki mikro cam bilyeler sayesinde mekanlardaki ısı kaybını önleyerek izolasyona katkı sağlıyor.

Boya sektörünün köklü markası DYO, geliştirdiği ürünler ile sektör öncülerinden biri olmaya devam ediyor. Dr. DYO serisi içinde yer alan ve rutubetli ortamlar için özel olarak üretilen iç cephe duvar boyası Dyonem, banyo, mutfak gibi mekânlarda nem ve rutubet oluşumunu önleme özelliğine sahip. İçerdiği mikro cam bilyeler sayesinde diğer boyalara göre uygulandığı yüzeyi daha sıcak yapan Dyonem, bebek odalarında ve her türlü iç mekanda rahatlıkla kullanılabiliyor.

İzolasyona katkı 

DYO’nun banyo, mutfak gibi rutubetli mekanlar için özel olarak tasarladığı Dyonem, rutubet ve küflenmenin yanı sıra izolasyona sağladığı katkı ile dikkat çekiyor. Fizikotermal etkiyi boya içerisinde bulunan izole edici özelliğe sahip mikro cam parçacıklarla sağlayan Dyonem, bu özelliği sayesinde diğer boyalara göre 3,5 kat düşük ısı geçirgenliği katsayısına sahip.  Mikro cam bilyeler ve düşük ısı geçirgenliği boya filmi üzerinde su buharının yoğuşmasını engelleyerek ısı kaybını önlemeye yardımcı oluyor. Böylece diğer boyalara göre uygulandığı yüzey daha sıcak olurken, izolasyona da katkı sağlıyor.

 Her yüzeye uyumlu 

DYO’nun ileri teknoloji ürünü Dyonem, her türlü yüzeye mükemmel uyum sağlıyor. Çatlama ve dökülme gibi problemler yaratmayan ürün, mat desenli bir görünüm ile sıcak bir yüzey oluşturuyor. İnsan sağlığına ve çevreye dost bir ürün olan Dyonem, sıcak yüzeyi ve kadife dokusu ile uygulandığı mekanı ısıtıyor.