Yaşamaya Değer Tasarımlarıyla (Seranit) UNICERAda!

Farklı tasarımları ve kaliteli ürünleri ile sektörü her zaman yeniliklerle buluşturan Seranit, 5-9 Şubat 2019 tarihleri arasında CNREXPO Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Unicera fuarında yerini alacak. Seranit 5. salonda, G13 no’lu, 900 metrekarelik standında; sektör temsilcileri, profesyonelleri ve ziyaretçileriyle bir araya gelecek.

İnovatif ve çözüm üreten yaklaşımı ile sektörü her zaman yeniliklerle buluşturan Seranit, “Yaşamaya Değer” mottosu ile en yeni ürün ve tasarımlarını alternatif yaşam ve kullanım alanlarından örneklerle birlikte Unicera fuarında bir kez daha  sergileyerek farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler sunacak.

Koleksiyonda yer alan tüm ürünler, banyo, mutfak ve konut içi yaşam alanları, iş merkezi, alışveriş merkezi, teras, bahçe, AVM, kamusal alanlar ve dış cephe gibi çok çeşitli kullanım olanağı sağlayan geniş bir kullanım yelpazesine sahip olacak.

Daima Farklı, Daima Yeni

Fuarda yeni ürünleri ile ön planda olacak olan Seranit; mermer, ahşap, beton, doğal taş, teknik porselen, duvar&yer koleksiyonu ve küçük alanlar için çözüm sunan Micromix Koleksiyonu ile sektör profesyonelleri ve müşterilerinin her türlü talebine çözüm sunuyor olacak.

 Detaylarda Mimari Çözümler

İstenilen boyutta, tek kalıp olarak üretilen ve tek seferde monte edilebilen Seravista Porselen Merdiven Basamağı, dış mekanlarda rutubete, donmaya ve soğuğa karşı dayanıklılık gösteren Duostone Kompozit Köpük Karo, porselen ve seramik ürünleri ile tam uyumlu Yapı Kimyasalları ürünleri ile de Seranit; profesyonellere çözülmemiş detay noktalarına göre özel çözümler sunarken aynı zamanda mekanlara estetik bir görünüm kazandırıyor.

Aquanit ile Banyolarda Bütünlük

%100 teknik porselen karo şartlarında üretilen ve porselen karonun tüm teknik özelliklerine sahip olan Aquanit Porselen Duş Karosu’yla, duş zemini de duvar ve yer ile birlikte banyo tasarımının bir parçası haline geliyor. Aynı zamanda kot farksız uygulanması sayesinde banyolarda kesintisiz mekan hissi sağlanıyor. Dayanıklı, kaymaz ve kolay uygulaması ile Aquanit; yaşam alanları dışında hastane, otel, pansiyon, bakım evi, spor merkezi, plaj, spa, hamam, kaplıca gibi her türlü kapalı veya açık alanda duş zeminlerinde kullanılıyor.

Vanucci Kitchen&Bathroom

Mutfaklarda tasarım ve kalitenin yanı sıra fonksiyonellik arayanların tercihi olan Vanucci yalnızca mutfak mobilyası değil “Yaşam alanlarını tasarlar” mottosu altında sergileyeceği 6 mutfak modelini fuarda sergileyecek. Bunun  yanı sıra aydınlatma, TV ünitesi, oturma grubu gibi aksesuarları da bir arada sunarak sektör profesyonelleri ve müşterilerinin her türlü talebine çözüm sunacak.

Vanucci mutfak modelleri ile birlikte 6 adet banyo modelini de ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

CNREXPO YEŞİLKÖY / Seranit – Salon No: 5, Stant No: G13  


Seranit:
1993 yılında Türkiye’nin ilk teknik porselen üreticisi olarak yapı sektörüne adım atan Seranit, Eskişehir ve Bilecik’te bulunan 18 milyon 500 bin metrekarelik üretim kapasitesi ve yüksek teknolojiye sahip modern tesislerinde faaliyet göstermektedir. Ürettiği her ürünü standartlara uygun olarak yüksek kalite anlayışı ile üreten Seranit, tasarım, kalite ve teknoloji konusundaki yaklaşımı ve dünya standartlarındaki üretim anlayışı ile dünyanın önemli oyuncuları arasında yer almakta ve toplam üretiminin %40’ından fazlasını ihraç etmektedir. Seranit; sahip olduğu farklı ve büyük ebatları ile sektör profesyonellerine ve tüketicilere daha fazla estetik ve mimari çözüm sunarken; kullandığı teknoloji, kalite, tasarım, renkler ve dokuyla da sektörde fark yaratmaktadır. Seranit’in ayrıca, Vanucci markası altında farklı mutfak modelleri ve Yapı Kimyasalları alanında ise yapıştırıcı, derz dolgusu ve su yalıtımı ürünlerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.