(Häfele)’nin Yeni KULP Koleksiyonu ile Mobilyalar ve Mekanlar Yenileniyor!

Häfele’nin klasikten moderne, porselenden deriye, antrasitten antik bronza kadar onlarca stil, materyal ve renk seçeneği sunduğu kulp koleksiyonuna dahil olan yeni ürünlerle mobilyalar ve mekanlar baştan aşağı yenileniyor.

Dünya çapında 95 yıldır, Türkiye’de de yaklaşık 20 yıldır faaliyet gösteren mobilya ve kapı aksesuar ve donanımları markası Häfele’nin ürün gamında 150 bin çeşit ürün bulunuyor. Global bir ailenin parçası olarak trendleri yakından takip edebilen Häfele Türkiye, yenilikçi ürünleri Türkiye’ye ilk getiren firma olma özelliğini yıllardır koruyor. Häfele Türkiye’nin yeni kulp koleksiyonunda da müşteri ihtiyaçlarına özel çeşitler, global trendler incelenerek geliştirildi.

Stilinizi tamamlayacak dokunuşlar mobilya kulplarında

İster klasik tarzdaki mobilya ve mekanlarınıza klasik kulplar ile son dokunuşlar yapın isterseniz de mobilyalarınızdaki klasik tarzı modası geçmeyen kulplarla dengeleyin. Ya da deri kulpları tercih ederek sıra dışılığınızı ev mobilyalarınıza da yansıtın.

Geniş ürün gamıyla farklı zevklere, farklı ihtiyaçlara tek bir çatı altında hizmet verebilen Häfele, bu zenginliği mobilya kulplarına da yansıtıyor ve yeni koleksiyonunda da modern, klasik, modası geçmeyen, sıra dışı, porselen ve çocuk-genç kulplarına yer veriyor. Ayrıca camlara özel kulplar, deri ve kristal gibi farklı materyallerden kulplar da koleksiyonun tamamlayıcı öğeleri.

“Tüm aksesuarlarım uyumlu renklerde olsun” diyenlere

Häfele’de ürün zenginliği sağlayan başka bir unsur ise renk çeşitliliği. Parlak krom, mat krom ve paslanmaz çelik renkli gibi modası geçmeyen renklerin yanı sıra parlak pirinç, parlak bakır, antik bronz ve mat siyah gibi modern ve klasik renkler mevcut. Yani seçtiğiniz kulp rengini kilerlerden kapı kollarına, gardırop aksesuarlarından banyo aksesuarlarına kadar diğer ürünlerde de devam ettirebilirsiniz. Veya farklı aksesuarları birbiriyle uyumlu renklerle bir arada kullanabilirsiniz. Ana renklerin yanı sıra beyaz, antrasit ve parlak bakır olmak üzere üç farklı trend renk de Häfele’nin yeni kulp koleksiyonunda.

Her mekana ve her bütçeye uyumlu

Ürünlerini ayrıca kullanılacakları mekan ve mobilyalara göre geliştiren Häfele, yeni koleksiyonunu oluştururken bu ihtiyaçları da göz önüne alarak daha çok sayıda kulp ailesiyle çeşitliliği artırdı. Profil, akslı, düğme, gömme kulplar, cam kulpları ve kabuk tipi olarak çeşitlenen kulplar mutfağa, banyoya, salon mobilyasına, vestiyere veya yatak odasına özel olarak seçilebiliyor.