(Weber)’den ZEMİN TESVİYE ŞAPLARINDA Fark Yaratan 4 Ürün…

Endüstriyel harç üretiminde dünya lideri Weber, zemin uygulamaları alanında kendiliğinden yayılan çimento esaslı zemin tesviye şapları ile yüksek performanslı bir ürün portföyü sunuyor.

Weber Zemin Tesviye Şapları; weber.floor LVL 05 smart, weber.floor LVL 10 premium, weber.floor 4032 ve weber.floor LVL 100 multi farklı yüzey özellikleri ve uygulama koşulları için sunduğu güvenilir ve etkin çözümler ile avantaj sağlıyor.

1 – 5 mm arasında uygulanabilen, kendiliğinden yayılan çimento esaslı tesviye şapı weber.floor LVL 05 smart, yüksek yayılım özelliği ve zemin aderasyonu ile uygulama kolaylığı sunuyor. Priz sonrasında dayanıklı bir yüzey sağlayan weber.floor LVL 05 smart, özellikle renovasyon uygulamaları için ekonomik ve güvenilir bir çözüm yaratıyor.

1 – 10 mm arasında uygulanabilen, kendiliğinden yayılan çimento esaslı tesviye şapı weber.floor LVL 10 premium ise zengin formül yapısı sayesinde 2 saat içerisinde üzerinde yürünebilme imkanı sağlıyor ve aynı zamanda üst kaplama uygulamalarına hızlı geçiş avantajı yaratıyor. Oldukça pürüzsüz yüzeyi ve kusursuz tesviyesiyle üst kaplama ürünlerinde uygulama kolaylığı sağlayan weber.floor LVL 10 premium, yüksek basınç ve eğilme mukavemet değerleri ile yüksek performans gerektiren proje uygulamaları için ideal bir ürün olma özelliğini gösteriyor.

1 – 10 mm arasında uygulanabilen, kendiliğinden yayılan, kendiliğinden kuruyan ve 50 dakika içerisinde çok hızlı priz alan çimento esaslı tesviye şapı weber.floor 4032, “Hafta sonu Uygulamaları” olarak adlandırılan ve zaman önceliği taşıyan uygulamalar için ideal bir çözüm sunuyor.

Portföyün bir diğer önemli ürünü weber.floor LVL 100 multi, 10-100mm arasında kullanılabilen, iç mekan zeminlerde renovasyon projelerinde ciddi kot farklılıklarını giderilmesinde hızlı ve etkin bir çözüm olarak öne çıkıyor.

Weber, yüksek teknik ihtiyaçları karşılayan gelişmiş çözüm önerileri ile yapı dünyasına yenilikler sunmaya devam ediyor.


Saint-Gobain Weber:
Saint-Gobain Weber, dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan Saint-Gobain Grubu’nun endüstriyel harçlar alanında faaliyet gösteren şirketidir. Seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları, dış cephe boya ve kaplamaları, dış cephe ısı yalıtım sistemleri, su yalıtım ürünleri, tamir -tesviye ürünleri ve iç cephe boyalarıyla geniş bir ürün portföyüne sahip olan Weber, Türkiye’de 1998 yılından beri faaliyet göstermektedir. Maxit Grubu’nun Mart 2008’de Saint-Gobain tarafından tüm dünya genelinde satınalınması sonrasında beton, tamir ve koruma sitemleri, şantiye genel malzemeleri, mastikler ve zemin sistemleri gibi yeni ürün gruplarını da portföyüne ekleyen Weber, Türkiye’de toplam 6 fabrika, 8 bölge temsilciliği, güçlü bir satış ekibi ve 600’ü aşkın bayisi ile hizmet vermektedir. Weber,  bir ilke olarak benimsediği yeni ve rekabetçi çözümler hedefleyen yapısını müşteri memnuniyetini önde tutarak ISO 9001:2008 belgesi ile tescillemiştir. Müşterileri için “kaliteli ürün ve üstün  hizmet anlayışı”nı benimsemiş olan Weber, “insana ve yaşadığı çevre”ye verdiği önemi de gösterebilmek için ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi’ni tüm tesislerinde yapılandırarak mevcut ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’ne entegre etmiştir.