(Artemis), İNOVATİF Duş Kabinleri ve Solid Lavabo Modeli ile ARCHITECT@WORK 2018’de!

20 yılı aşkın tecrübesiyle banyo yıkanma alanlarının öncü markalarından olan Artemis, bu yıl 23-24 Kasım’da üçüncüsü düzenlenen ARCHITECT@WORK İstanbul 2018’e katılıyor. Sadece yenilikçi ürünlerin sergilenebildiği fuarda, AR-GE ve ÜR-GE süreçlerini Türk mühendislerle yürüten Artemis, Hall 10 Stand 11’de yüksek inovatif çıktıları olan Solid Lavabo ve iki Duş Kabini ürününü mimar, iç mimar ve yapı uzmanlarının beğenisine sunacak.

Mimarlar, iç mimarlar ve yapı uzmanları için inovasyon odaklı bir fuar olarak Avrupa’da 14 ülkede ve 24 şehirde düzenlenen, ayrıcalıklı karakteri ve yeniliğe odaklı konsepti ile ARCHITECT@WORK İstanbul üçüncü yılında yine kalitesi ve seçiciliği ile Türkiye’deki mimar, iç mimar ve yapı uzmanlarının ilgisini çekiyor.

Fuar’da, sadece mimar ve iç mimarlardan oluşan bağımsız bir heyet tarafından yenilikçi özelliklerine göre değerlendirilip seçilen ürünler sergilenebiliyor. Artemis, yüksek inovatif çıktıları olan iki duş kabini ve lansman ürün kategorisinde de Solid Lavabo modeli ile İstanbul Fuar Merkezi’nde Hall 10 Stand 11’de yer alacak.

İnovasyon, Artemis için her zaman ön plandadır

AR-GE ve ÜR-GE süreçlerini tamamen Türk mühendis ve tasarımcılarla yürüten Artemis, son teknoloji malzemeleri ürünlerinde kullanarak sektörde fark yaratıyor. Genel Müdür Ahmet Kaan Koçulu inovasyonu ön planda tutan iş yapma ilkesi ile fuara katılım sağladıklarını ifade ederek sözlerine şöyle devam ediyor:

Genel Müdür Ahmet Kaan Koçulu

“ARCHITECT@WORK, sadece mimarlar, iç mimarlar, tasarımcılar, peyzaj mimarları, inşaat mühendisleri, gayrimenkul geliştiricileri, iç tasarımcılar, şehir plancıları, kamu kuruluşları, üniversitelerin mimarlık ve iç mimarlık bölümlerinde ders veren eğitmenler ve son sınıf öğrencilerinin ziyaret edebildiği bir fuar. Bu fuarın anahtar kelimeleri; alanında uzman, yenilikçi, tasarımsal ürünlerin ve benzersiz konsept ortamlarının olması. Tasarım ve uygulamada titiz bir marka olarak bu fuarda yer almaktan dolayı çok memnunuz. Dünya standartlarındaki kalitemiz ve sürekli geliştirdiğimiz ürün çeşitliliğimizle, Türkiye’nin önde gelen birçok projesinin tercihi olmaya ve hem sektör paydaşlarımız hem de müşterilerimizde Artemis tecrübesini paylaşmaya devam ediyoruz. Ürünlerimizin satış sonrası süreçlerini, etkin teknik servisimizle destekliyor ve kalite kontrol süreçlerini eksiksiz yürütüyoruz. Bizim için “Mutlu Müşteri” en önemli öncelik. 20 yılı aşan tecrübemizin ışığında, bundan sonra da yüksek kalite ürünlerimizle sektörü geliştirmeye ve müşterilerimizin hayatına mutluluk katmaya devam edeceğiz.”


Artemis:
Üretim ve hizmet faaliyetlerini, 1997’den bu yana Gebze Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 10 bin metrekarelik fabrikasında sürdüren Artemis, tüm Türkiye’ye ve 18 ülkeye yayılmış teknik servis ağı sayesinde, yüksek müşteri memnuniyeti performansına sahip. Sektörde banyo yıkanma alanlarında öncü konumda olan şirket, tüm ürün gamını tek çatı altında üretiyor. Yerli sermayeyle kurulan ve AR-GE & ÜR-GE süreçlerini ve ürün tasarımlarını Türk sektör profesyonelleriyle yürüten Artemis, ürünlerini, komşu ülkeler haricinde; Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Ön Asya’da toplam 33 ülkeye ihraç ediyor.