(Loda Mobilya)’dan PİGOLİO KÖŞE Takımı…

Loda Mobilya imza attığı tasarımlarla küçük alanlarda özelleştirilebilir yaşam alanları yaratıyor. Formu ve kullanım özgürlüğüyle evlerin her köşesinde kendine yer bulacak olan Pigolio Köşe, şıklığın ve konforun evlerdeki referansı olmayı amaçlıyor.

Çağdaş stilin modern temsilcisi…

Sadeliği güçlü bir kimliğe dönüştüren Pigolio Köşe, yalın renklerin dingin sınırlarından modern kodlara görsel bir geçiş sağlıyor. Pigolio Köşe’nin dizaynında önemli bir rol üstlenen komple baskı dikişleri; tasarımı özgün bir forma kavuştururken, güçlü bir iddia ortaya koyuyor. Çağdaş dekorasyonun sade çizgilerini özenle tasarlanan detaylarla hissettiren Pigolio, sofistike evlerin karakteristik stiliyle bütünlük yakalıyor.

“Daha çok keyif, daha çok konfor” mottosundan ilham alan Pigolio, keskin köşeleriyle maskülen bir tavır sergilese de geniş oturma alanıyla bu mottonun hakkını veriyor. Yaşam alanlarında özel mekanlar yaratan Pigolio, rahatlığıyla kimi zaman dinlenebileceğiniz bir yer sunarken, kimi zaman keyifli vakit geçirilecek kişisel bir köşeye dönüşüyor.