(Miele), Türkiye’de BÜYÜMEYE Devam Ediyor!

Solo, ankastre ev aletleri ve endüstriyel cihazlardan oluşan geniş ürün yelpazesi ile üstün Alman teknolojisini birleştiren Miele “Experience Center” olarak tanımladığı iki yeni mağazasının açılışını büyük bir davetle gerçekleştirdi. Zorlu Center AVM ve Vadistanbul AVM’de yer alan Miele Experience Center’ların açılışı şirket kurucu ailelerin son kuşak temsilcileri Dr. Markus Miele ve Dr. Reinhardt Zinkann’ın katılımıyla gerçekleşti.

Ürün çeşitliliğini modern, teknolojik, kullanışlı ve elegan bir mimari tasarımla sunan mağazaların açılışında konuşan Miele Türkiye Genel Müdürü Özgür Bügü; “Miele kalitesini 19 yıldır Türk tüketicilere sunmaktan gurur duyuyoruz. Miele için Türkiye her zaman önemli ve stratejik bir ülke oldu. Bugün olduğu gibi, önümüzdeki dönemde de yatırımlarımız sürecek” dedi.

Özellikle markanın son yıllarda en önemli yatırımı olarak öne çıkan akıllı teknolojilerin önemine değinen Özgür Bügü, Miele’nin 15 yıldan uzun bir süredir akıllı teknolojiler ve dijitalleşme üzerine çalıştıklarını ve ürünlerinde bu teknolojileri kullanan ilk markalardan olduklarının altını çizdi.


Miele:
İki girişimci genç Carl Miele ve Reinhard Zinkann’ın 1899’da ilk el üretimi Miele süt makinesi Meteor’u üretmesiyle kurulan şirket, bugün bir dünya devi… Kuruluşunun 100. yılı olan 1999 yılında Türkiye’ye gelen Miele, Almanya’dan gelen Miele solo ve ankastre ev aletleri ve endüstriyel cihazlardan oluşan geniş ürün yelpazesini mağazaları ve acenteleri aracılığıyla Türk tüketicisinin hizmetine sunuyor. | http://www.miele.com.tr / http://www.mieleshop.com.tr